ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu175
2Classic Dream's Tic Tac Toe WLKKillu Ahi166
3Alfa Sagittarius Arej BENatalja Garastsenko156
4Folt-Point-Pollach Bako VIZHelena Trus50
5Mango Rico Roar Aron Lexus CDBAljo Pärn46
Eyewitness Pandemonium BCAnne Tammiksalu30
Reeweil Beb-Faro ROTLehti Kasak23
Margman Diffany SLKMaire Õunmaa20
Yacheero's Inspired of Indra DOBMaris Raik20
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Yacheero's Inspired of Indra DOBMaris Raik150
2Heleros Cindy SLKAarne Altmets89
3Estrellest Nexus SLKIrja Toome66
4Estrellest Fleur Noblesse SLKHelve Käro58
5Haus Riback Adele DOBMari Oblikas56
6Irria del Mediano DOBEneken Orav55
7Heleros Lucky SLKTarvo Alev43
8Estrellest Öömust Blacky SLKPriit Tammesoo 39
9Aussenhaus Esto SLKArne Kadanik30
10Onaoma De-Light DOBAivo Oblikas24
Kategooria IPO: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Ratsumestarin Drago SLKUrve Lageda800
2Estrellest Eger SLKMarika Mikk535
3Estrellest Xocus SLKKalev Kornet360
4Apollon vom Team Endrefalva SLKKairi Viherpuu345
5Heleros Miko SLKÜlle Üksik340
6Onaoma De-Light DOBAivo Oblikas340
Hercogine Boriada No Demetra DOBAgni Hõrak200
Piirikoer Basko SLKTõnis Vanaveski180
Estrellest Dakota SLKMare Adermann165
Estrellest Tõru SLKMerlin Kanter150
Kategooria PJK/FH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Five Fate Lord Of The Rings SSNLjubov Smirnova480
2Aussenhaus Isabel SLKAarne Väli320
3Angelstone Light Stuffing SSNTiina Ainsoo175
4Unerschrocken Wimba SLKIgor Suhhalet165
5Luhaotsa Arleta SLKTõnu Pendis140
6Estrellest Lexer SLKIlvi Rimm130
Margman Gisela SLKMarika Mikk100
Tulihunt Attila SLKRiho Kivila80
Yacheero's Jade Jamaha DOBJaanika Pukkonen80
Kronis Mirta SLKIngrid Mahoni75
Kategooria Agility: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Woksebs Queen WLKKalle Kaljus91
2Eyewitness Pandemonium BCAnne Tammiksalu82
3Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo VPLiivika Pärg76
4Ak Mil Vista Captain Cedric WTTiina Jürjo72
5Tsarodej Herlexi JRTKristi Vaidla65
6Volfrad Mari'Ana Sophie IKSInga Järv54
7Aschfahl Golby Game Girl WLKKalle Kaljus51
8Melin Lee Dinryan Merell TERMarilin Janson51
9Avalanche Menuetas VPSirje Tammsalu40
10Helandros It's Magic CKSElika Lass36
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas