ÜRITUSTE KALENDER
KATSETULEMUSTE OTSING
KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD
TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING
AASTA PARIMAD
AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE
MM-VÕISTLUSED
EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
2006
2007
2008
2009
2010:
SK
KK
IPO
PJK/FH
Agility
2011
2012
2013
2014
2015
2016
2017
2018
2019
2020
2021
2022
2023
2024
Kategooria SK:
(10 paremat)
kõik tulemused >>
Koht
Koer
Tõug
Koerajuht
Punktid
1
Tending Eagle-Eyed
BC
Anne Tammiksalu
120
2
Alfa Sagittarius Arej
BE
Natalja Garastsenko
102
3
Mango Rico Roar Aron Lexus
CDB
Aljo Pärn
71
4
Classic Dream's Tic Tac Toe
WLK
Killu Ahi
54
5
Asko
HOV
Greta Rüütel
50
6
Born To Win From Amber Lat
BC
Svetlana Kulda
43
Melin Lee Daw Thin Tarass
TER
Eliko Melb
25
Folt-Point-Pollach Bako
VIZ
Helena Trus
25
Quickstep of Skyrocket
VIZ
Marika Kuusman
23
Amazing Grace of Shamrock Field
BC
Helena Trus
20
Kategooria KK:
(10 paremat)
kõik tulemused >>
Koht
Koer
Tõug
Koerajuht
Punktid
1
Grozny Alaska
SLK
Kristi Pai
98
2
Margman Quicken
SLK
Piret Koor
86
3
Heleros Lucky
SLK
Tarvo Alev
81
4
Margman Brigitta Brighty
SLK
Monika Rusing
68
5
Mango Rico Roar Aron Lexus
CDB
Aljo Pärn
68
6
Felicitas Ceres Oscar De La Renta
BOX
Marika Mikk
50
7
Yacheero's Jade Jamaha
DOB
Jaanika Pukkonen
48
8
Melin Lee Dinryan Merell
TER
Marilin Janson
37
9
Estrellest Fleur Noblesse
SLK
Helve Käro
36
10
Estrellest Nexus
SLK
Irja Toome
35
Kategooria IPO:
(10 paremat)
kõik tulemused >>
Koht
Koer
Tõug
Koerajuht
Punktid
1
Ratsumestarin Drago
SLK
Urve Lageda
740
2
Apollon vom Team Endrefalva
SLK
Kairi Viherpuu
710
3
Haus Riback Adele
DOB
Mari Oblikas
580
4
Estrellest Josette-Emilie
SLK
Kristiin Keernik
505
5
Quay van de Moezenbulte
SLK
Tatjana Tšernjakova
400
Heleros Qwinto
SLK
Katriin Salumaa
160
Margman Quicken
SLK
Piret Koor
150
Kategooria PJK/FH:
(10 paremat)
kõik tulemused >>
Koht
Koer
Tõug
Koerajuht
Punktid
1
Five Fate Lord Of The Rings
SSN
Ljubov Smirnova
345
2
Apollon vom Team Endrefalva
SLK
Kairi Viherpuu
325
3
Unerschrocken Wimba
SLK
Igor Suhhalet
300
4
Kronis Mirta
SLK
Ingrid Mahoni
175
5
Piirikoer Basko
SLK
Tõnis Vanaveski
160
6
Born To Win White General
VLK
Monika Laneman
150
Felicitas Ceres Scarlet Bee
BOX
Kristi Nöps
100
Angelstone Light Stuffing
SSN
Tiina Ainsoo
90
Aussenhaus Isabel
SLK
Aarne Väli
80
Margman Diffany
SLK
Maire Õunmaa
75
Kategooria Agility:
(10 paremat)
kõik tulemused >>
Koht
Koer
Tõug
Koerajuht
Punktid
1
Soft And Furry Kamilla
GHT
Natalja Garastsenko
117
2
Melin Lee Dinryan Merell
TER
Marilin Janson
98
3
Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo
VP
Liivika Pärg
80
4
Northworth Kiss So Sweet
IKS
Inga Järv
76
5
Tsarodej Herlexi
JRT
Kristi Vaidla
64
6
Brenoli Snap Shekatti
KP
Ede Brand
58
7
Millgret Fantastic Feeling
KP
Ede Brand
57
8
Catella Noel
VP
Eva-Liis Loogväli
55
9
Helandros It's Magic
CKS
Elika Salonen
53
10
Metunai Relly
MP
Stefi Praakli
52
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>