ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu150
2Amazing Grace of Shamrock Field BCHelena Trus150
3Quickstep of Skyrocket VIZMarika Kuusman150
4Born To Win From Amber Lat BCSvetlana Zolotnikova111
5Mango Rico Roar Aron Lexus CDBAljo Pärn94
6Melin Lee Daw Thin Tarass TEREliko Melb93
7White Gold Dream Bonny VLKMihkel Rikas93
8Cossaks Zelda Power ACDKarin Lassmann86
9Champion Camus Formule GROViktoria Jazõkova36
Alfa Sagittarius Arej BENatalja Garastsenko30
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Rem SLKAleksei Jankun129
2Meiepere Creme Gracia KULPirgit Pai114
3Golttvizen Hof Bodo SLKKaidi Kask112
4Amely MALGalina Filina68
5Rochesterriley DOBMaris Raik50
6Wunderstern Team Las Vegas SLKVeiko Väljas41
7Heleros Lucky SLKTarvo Alev40
8Onaoma De-Light DOBAivo Oblikas36
9Yacheero's Pando Pandero DOBKaidi Juurik36
10Fageljägarens Carrion Crow ISSMaarja Laidla35
Kategooria IPO: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Apollon vom Team Endrefalva SLKKairi Viherpuu720
2Quay van de Moezenbulte SLKTatjana Tšernjakova400
3Phoenix Emperor Bewitch Bodyposture SSNTiina Madisson360
Felicitas Ceres Oscar De La Renta BOXMarika Mikk200
Ratsumestarin Grau SLKSilver Ploom180
Flutwelle Ixoros SLKEne Vöörmann150
Margman Quicken SLKPiret Koor150
Estrellest Marco Polo SLKMeeli Puusepp140
Kategooria PJK/FH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Apollon vom Team Endrefalva SLKKairi Viherpuu350
2Five Fate Lord Of The Rings SSNLjubov Smirnova200
3Born To Win White General VLKMonika Laneman140
Aussenhaus Isabel SLKAarne Väli85
Scheil'Klaid Esperanza BOXMargit Viilmaa80
Quay van de Moezenbulte SLKTatjana Tšernjakova80
Ratsumestarin Drago SLKUrve Lageda80
Margman Quicken SLKPiret Koor80
Ratsumestarin Grau SLKSilver Ploom75
Estrellest Marco Polo SLKMeeli Puusepp70
Kategooria Agility: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Catella Noel VPEva-Liis Loogväli112
2Soft And Furry Kamilla GHTNatalja Garastsenko95
3Metunai Relly MPStefi Praakli93
4Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo VPLiivika Pärg87
5Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko82
6Helandros It's Magic CKSElika Lass82
7Alfa Sagittarius Arej BENatalja Garastsenko73
8Dalylove Exclusive Essense MATAleksander Andre67
9Royal Fantasy French Rose CKSJana Kima66
10Rusch Mix Rurik SPSirje Tammsalu64
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas