ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu174
2Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko171
3Amazing Grace of Shamrock Field BCHelena Trus152
4Born To Win From Amber Lat BCSvetlana Zolotnikova150
5Luna Tale Joy BCJulia Saarestik86
6White Gold Dream Bonny VLKMihkel Rikas80
7Cossaks Zelda Power ACDKarin Lassmann68
8Inglisilm Greta Nuuskurnina ACDLeelet Kivioja58
9Mainspring Tjika BCMonika Põld43
10Lord Garold IDAAire Allpere41
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Daana SLKIvo Milli124
2Estrellest Hurmuri Hundiin SLKAnu Oks90
3Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu71
4Estrellest Franz Thor SLKTõnu Armulik53
5Rem SLKAleksei Jankun40
6Unerschrocken Prada SLKNelli Sõptšenko36
7Unerschrocken Pink SLKLeie Pajula33
Rochesterriley DOBMaris Raik25
Hexe vom Maulachtal SLKUrve Lageda25
Nicky vom Hause Luka HOVGreta Rüütel23
Kategooria IPO: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Estrellest Hurmuri Hundiin SLKAnu Oks770
2Estrellest Hurmuri Käbi SLKMerike Kungla720
3Wunderstern Joop SLKToomas Kattel500
4Eileen Blue Des Bergers De Corail BEKristi Roosvald340
5Estrellest Imeline Tsüklon SLKMerlin Kanter330
6Vyatkins' Vesper MALReelika Reilson330
Break vom Finsteren Waldeck SLKKarl-Robert Mägi165
Estrellest Marco Polo SLKMeeli Puusepp155
Adofau Wally MALErika Piirsalu150
Rochesterriley DOBMaris Raik150
Kategooria PJK/FH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tulikuuma Sähkövirta MALAarne Väli380
2Estrellest Hurmuri Käbi SLKMerike Kungla370
3Scheil'Klaid Esperanza BOXMargit Viilmaa170
4Estrellest Hurmuri Coca SLKMeeli Puusepp160
5Nicky vom Hause Luka HOVGreta Rüütel150
Flutwelle Ixoros SLKEne Vöörmann75
Stark Fassen Viktorija SLKMerike Võsu75
Kategooria Agility: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Frosty Forest Zeta Prime MALMarje Piiroja184
2Elbar's Golden Dominik SHEDmitri Kargin167
3Flyland Kolibri SHEJelena Marzaljuk101
4Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo VPLiivika Pärg101
5Soft And Furry Kamilla GHTNatalja Garastsenko99
6Never Never Land G'Whirlaway BCAlar Kivilo82
7Millgret Fantastic Feeling KPEde Brand82
8Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko78
9Viking JRTNatalja Sazonova77
10Flyland Running Squirrel SHEMaarja Haljasmäe77
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas