ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu180
2Luna Tale Joy BCJulia Saarestik153
3Born To Win From Amber Lat BCSvetlana Zolotnikova147
4Amazing Grace of Shamrock Field BCHelena Trus143
5My Trusted Friend Brona BCViktoria Lumbe121
6Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko107
7Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu50
8Mainspring Tjika BCMonika Põld40
Follow The Leader Endorphin Hit BCKevin Kalle Kell25
Fest Kiefer Violetta SLKLiina Solotarjeva23
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Estrellest Franz Thor SLKTõnu Armulik144
2Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu122
3Fest Kiefer Violetta SLKLiina Solotarjeva83
4Kardinal DOBMariliis Siff61
5Hexe vom Maulachtal SLKUrve Lageda50
6Unerschrocken Prada SLKTatjana Tšernjakova50
7Unerschrocken Pink SLKLeie Pajula45
8Real Diamond Rottwelite One ROTEston Karnaskind40
Estrellest Vapper Viola SLKGalina Murel25
Estrellest Delta SLKIrja Toome23
Kategooria IPO: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Vyatkins' Vesper MALReelika Reilson705
2Estrellest Hurmuri Hundiin SLKAnu Oks680
3Unerschrocken Prada SLKNelli Sõptšenko530
4Estrellest Imeline Tsüklon SLKMerlin Kanter520
5Adofau Wally MALErika Piirsalu400
6Break vom Finsteren Waldeck SLKKarl-Robert Mägi350
7Unerschrocken Pink SLKLeie Pajula340
8Estrellest Hurmuri Kõu SLKTiina Madisson320
Adofau Warco MALKristi Nöps200
Estrellest Hurmuri Käbi SLKMerike Kungla200
Kategooria PJK/FH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Estrellest Hurmuri Coca SLKMeeli Puusepp430
2Nicky vom Hause Luka HOVGreta Rüütel280
3Born To Win White Almighty VLKMonika Laneman260
4Vyatkins' Vesper MALReelika Reilson250
5Tulikuuma Sähkövirta MALAarne Väli190
6Estrellest Hurmuri Käbi SLKMerike Kungla170
7Margman Bilberry SLKMargus Vesper145
8Sobboriko Unblenished Black Sun SSNKairi Palu140
Golttvizen Hof Orry SLKIngrid Mahoni80
Flutwelle Ixoros SLKEne Vöörmann75
Kategooria Agility: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Frosty Forest Zeta Prime MALMarje Piiroja171
2Never Never Land G'Whirlaway BCAlar Kivilo152
3Elbar's Golden Dominik SHEDmitri Kargin147
4Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko139
5Flyland Swift Thumbelina SHEEde Brand138
6Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu110
7Follow The Leader Ecstasy Dream BCEve Lepik109
8La Brise Echo PÜRPiret Kannike109
9Fire Rock Dandelion MPLiivika Pärg107
10Ar'tfulfox's Known As Hotberry TERVambola Eesmaa107
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas