ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu180
2Born To Win From Amber Lat BCSvetlana Zolotnikova160
3Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko155
4My Trusted Friend Brona BCViktoria Lumbe142
5Malet Park Paprika SILRegina Suup98
6Piggyland's Up To Speed Dollie BCEge Taliaru96
7Luna Tale Joy BCJulia Saarestik72
8Tending Bonfire BCAnne Tammiksalu55
9Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu50
10Eaglemount Maya Bernadetta CCLivia Kask43
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu90
2Tulikuuma Sähkövirta MALAarne Väli69
3Heleros Maximus SLKKairi Liiv61
4Estrellest Jägermeister SLKKarin Lageda50
5Unerschrocken Zarita SLKRaimo Lander48
6Estrellest Upsider SLKKatrin Mänd30
7Estrellest Von Vertex SLKUrve Lageda24
Real Diamond Rottwelite One ROTEston Karnaskind25
Margman Namza SLKLehar Laurits25
Fest Kiefer Violetta SLKLiina Solotarjeva20
Kategooria IPO: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Adofau Wally MALErika Piirsalu400
2Vyatkins' Vesper MALReelika Reilson360
3Unerschrocken Prada SLKNelli Sõptšenko340
4Unerschrocken Pink SLKLeie Pajula330
Kategooria PJK/FH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Nicky vom Hause Luka HOVGreta Rüütel340
2Tulikuuma Sähkövirta MALAarne Väli300
3Daneskjold Hawk MALAivo Oblikas245
4Estrellest Hurmuri Hundiin SLKAnu Oks245
5Estrellest Hurmuri Coca SLKMeeli Puusepp150
Sobboriko Unblenished Black Sun SSNKairi Palu80
Defendervil Gretel SLKTriin Kalekin80
Centaur SLKJanec Mururand75
Laisa Oger Schloss SLKLea Tõnismäe70
Kategooria IPO-R: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Margman Wildfire Wanda SLKMonika Rusing300
Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern HLKMargot Luukas140
Enlil des Crocs De l'Olympe HLKHeidi Nuust140
Heleros Argon SLKJaakko Vaahtoniemi140
Perfect Diamond Shadow Dog IVSKris Heinsoo130
Kategooria Agility: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Flyland Kolibri SHEJelena Marzaljuk182
2Frosty Forest Zeta Prime MALMarje Piiroja171
3Follow The Leader Ecstasy Dream BCEve Lepik170
4Elbar's Golden Dominik SHEDmitri Kargin151
5Fire Rock Bree PAPMariann Rebane150
6Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko138
7Karvahaalarin Padme PRTIndrek Tirmaste135
8Flyland Swift Thumbelina SHEEde Brand133
9Elbar's Black Joconde SHEKaisa Tsäro124
10Fire Rock Dandelion MPLiivika Pärg117
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas