ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
Kategooria SK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tending Bonfire BCAnne Tammiksalu180
2Piggyland's Up To Speed Dollie BCEge Taliaru158
3Tending Eagle-Eyed BCAnne Tammiksalu151
4My Trusted Friend Brona BCViktoria Lumbe144
5Unique Alfa Fortuna BCInga Liis85
6Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko84
7Born To Win From Amber Lat BCSvetlana Zolotnikova63
8Icepeak Ray's Fellow Dreamer BCJanne Koots50
9Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu48
10Nicky vom Hause Luka HOVGreta Rüütel48
Kategooria KK: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Komentajan Aniline MALBirgit Piho96
2Virus vom Hause Diethelm MALMarilin Janson86
3Jabina Quick SLKMare Adermann80
4Estrellest Larko Varg SLKTõnu Armulik70
5Estrellest Upsider SLKKatrin Mänd67
6Real Diamond Rottwelite One ROTEston Karnaskind50
7Dobgun's Birger Jarl DOBLeela Nõu40
8Golttvizen Hof Orry SLKIngrid Mahoni36
9La Roche von Elberfeld SSNAndrei Hramtsov24
Unerschrocken Aik SLKTatjana Tšernjakova25
Kategooria IPO: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Adofau Wally MALErika Piirsalu400
2Adofau Warco MALKristi Nöps360
3Rayntes Kaito SLKTõnis Oissar340
4Daneskjold Hawk MALAivo Oblikas330
5Cäsar vom Römerwall SSNAndrei Hramtsov320
6Jimmy Jones Goldest Danubius SSNTiina Madisson310
Golttvizen Hof Orry SLKIngrid Mahoni200
La Roche von Elberfeld SSNAndrei Hramtsov150
Kategooria PJK/FH: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Tulikuuma Sähkövirta MALAarne Väli380
2Nicky vom Hause Luka HOVGreta Rüütel155
Estrellest Hurmuri Hundiin SLKAnu Oks100
Vyatkins' Vesper MALReelika Reilson85
Estrellest Kurimuri Kardinal SLKEve Pungas80
Dobgun's Birger Jarl DOBLeela Nõu75
Phoenix Emperor Power Spice SSNJaanika Kuldmaa75
Golttvizen Hof Orry SLKIngrid Mahoni70
Estrellest Dragon Dark SLKLjubov Smirnova70
Kategooria IPO-R: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern HLKMargot Luukas505
2Margman Niten SLKPiret Koor480
3Perfect Diamond Shadow Dog IVSKris Heinsoo290
4Norbon Hill Bell Olive Nuare LABAili Kivinurm260
Margman Acapella SLKPiret Koor150
Icepeak Prider's Ranger BCMari Tobias130
Kategooria Agility: (10 paremat)   kõik tulemused >>
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid
1Nordsand's Quick MALMarje Piiroja201
2Frosty Forest Zeta Prime MALMarje Piiroja181
3Sweet Cake From Sielos Draugas SHEMarta Miil171
4Fire Rock Erk BCMarko Visse166
5Flyland Swift Thumbelina SHEEde Brand164
6Elbar's Black Joconde SHEKaisa Tsäro148
7Maeglin Hurricane BCNatalja Garastsenko140
8Enzo Hendl BCNatalja Garastsenko133
9La Brise Echo PÜRPiret Kannike131
10Flyland Kolibri SHEJelena Marzaljuk125
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas