ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid22.04.18
ESLÜ
28.04.18
AKTIIV
05.05.18
EVLÜ
09.06.18
IPSON
16.06.18
EDÜ
15.09.18
EMV
29.09.18
KAGU
1Unerschrocken Aik SLKTatjana Tšernjakova8823p
KK-3 92p
2. koht
15p
KK-3 77p
5. koht
40p
KK-3 90p
3. koht
25p
KK-3 93p
1. koht
2Custos Liminis Aragon HOVMadi Nõmm8320p
KK-3 84p
3. koht
20p
KK-3 84p
3. koht
40p
KK-3 90p
3. koht
23p
KK-3 92p
2. koht
3Jabina Quick SLKMare Adermann8025p
KK-3 95p
1. koht
25p
KK-3 89p
1. koht
30p
KK-3 85p
5. koht
4Estrellest Vapper Viola SLKGalina Murel6318p
KK-3 78p
4. koht
18p
KK-3 79p
4. koht
25p
KK-3 90p
1. koht
20p
KK-3 83p
3. koht
5Real Diamond Rottwelite One ROTEston Karnaskind5050p
KK-3 95p
1. koht
6Komentajan Aniline MALBirgit Piho5025p
KK-3 91p
1. koht
25p
KK-3 86p
1. koht
7Arabic Z Pekla MALIngrid-Olga Verliin4646p
KK-3 92p
2. koht
8Estrellest Upsider SLKKatrin Mänd4320p
KK-3 90p
3. koht
23p
KK-3 86p
2. koht
9Estrellest Ultimate Jäqsy SLKKatrin Mänd4212p
KK-3 73p
6. koht
30p
KK-3 85p
5. koht
10Estrellest Larko Varg SLKTõnu Armulik3212p
KK-3 84p
6. koht
20p
KK-3 82p
3. koht
Momento Mistika Sailing To Peak River ALKAnnika Maripuu2323p
KK-3 88p
2. koht
Ruutipussi Marko MALKristi Pai2323p
KK-3 85p
2. koht
Flutwelle Alchera SLKEne Vöörmann2323p
KK-3 83p
2. koht
Estrellest Von Vertex SLKUrve Lageda2020p
KK-3 90p
3. koht
Dobgun's Birger Jarl DOBLeela Nõu2020p
KK-3 83p
3. koht
Unerschrocken Carlo SLKToomas Kriisa1818p
KK-3 79p
4. koht
Custos Liminis Aurelia HOVGreta Rüütel1818p
KK-3 78p
4. koht
Estrellest Von Viking SLKSigne Paavo1818p
KK-3 70p
4. koht
Estrellest Imeline Torm SLKThekla Degtjarjov1515p
KK-3 86p
5. koht
Troyen's Demoni SLKTiiu Siimer1515p
KK-3 70p
5. koht
Kardinal DOBMariliis Siff1212p
KK-3 73p
6. koht
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas