ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

EKL aasta parimad sportkoerad ja -koerajuhid
KohtKoerTõugKoerajuhtPunktid12.05.07
EDÜ
26.05.07
IPSON
26.05.07
PÄRNU
09.06.07
EMV
17.06.07
TAKO
08.07.07
KAGU
08.07.07
KAGU
28.07.07
TSKK
18.08.07
ESLÜ
02.09.07
TAKO
15.09.07
EMV
15.09.07
IPSON
16.09.07
EBÜ
23.09.07
MAXIMUS
30.09.07
PÄRNU
30.09.07
URAN
1Hercogine Boriada No Demetra DOBAgni Hõrak13920p
KK-3 124.5p
3. koht
46p
KK-3 130p
2. koht
25p
KK-3 134p
1. koht
23p
KK-3 139p
2. koht
25p
KK-3 128.5p
1. koht
2Eyewitness Pandemonium BCAnne Tammiksalu12030p
SK-EVÕI 275.5p
1. koht
30p
SK-EVÕI 236.5p
1. koht
60p
SK-EVÕI 251p
1. koht
3Classic Dream's Tic Tac Toe WLKKillu Ahi11430p
SK-EVÕI 277p
1. koht
54p
SK-EVÕI 236p
2. koht
30p
SK-EVÕI 311p
1. koht
4Haus Riback Adele DOBMari Oblikas9025p
KK-3 132p
1. koht
50p
KK-3 134p
1. koht
15p
KK-3 115.5p
5. koht
5Onaoma De-Light DOBAivo Oblikas8118p
KK-3 122.5p
4. koht
40p
KK-3 127.5p
3. koht
23p
KK-3 131p
2. koht
6Alfa Sagittarius Arej BENatalja Garastsenko7525p
SK-VÕI 265.5p
1. koht
25p
SK-VÕI 294.5p
1. koht
25p
SK-VÕI 302p
1. koht
7Põhjakroon Klaabu SLKTatjana Tšernjakova7323p
KK-3 136p
2. koht
30p
KK-3 121.5p
5. koht
20p
KK-3 125p
3. koht
8Estrellest Öömust Blacky SLKPriit Tammesoo 5936p
KK-3 124.5p
4. koht
23p
KK-3 122p
2. koht
9Estrellest Tõru SLKMerlin Kanter5025p
KK-3 130p
1. koht
25p
KK-3 131.5p
1. koht
10White Coastal Little Kenneth SHEKristina Lukašejeva4825p
SK-VÕI 256p
1. koht
23p
SK-VÕI 224.5p
2. koht
11Irria del Mediano DOBEneken Orav4823p
KK-3 129p
2. koht
25p
KK-3 139p
1. koht
12Estrellest Nexus SLKIrja Toome4623p
KK-3 128p
2. koht
23p
KK-3 121p
2. koht
13Estrellest Naks SLKÜlle Rauk4525p
SK-VÕI 228.5p
1. koht
20p
KK-3 118.5p
3. koht
14Aussenhaus Esto SLKArne Kadanik4020p
KK-3 126p
3. koht
20p
KK-3 117.5p
3. koht
15Piirikoer Carry SLKKatrin Reiko3823p
KK-3 123p
2. koht
15p
KK-3 109.5p
5. koht
16Yolli vom Schwartenzwinger SLKTatjana Tšernjakova3712p
KK-3 115p
6. koht
25p
KK-3 139.5p
1. koht
17Estrellest Nerly SLKHelju Blumkvist2525p
SK-VÕI 248.5p
1. koht
18Piirikoer Istwan SLKJanar Klement2525p
KK-3 127.5p
1. koht
19Five Fate Lord Of The Rings SSNLjubov Smirnova2424p
KK-3 120.5p
6. koht
20Stark Fassen Evelyn SLKEvgeni Kozlov2424p
KK-3 120.5p
6. koht
21Reeweil Beb-Faro ROTLehti Kasak2323p
SK-VÕI 233p
2. koht
22Reeweil Beb-Faro ROTSirje Vets2020p
SK-VÕI 195.75p
3. koht
23Wunderstern Dalissima SLKVeiko Väljas2020p
KK-3 126p
3. koht
24Estrellest Edisson SLKPearu Peterson2020p
KK-3 118p
3. koht
25Sorbus Intermedia Austrin DOGKatrin Reiko2020p
KK-3 117p
3. koht
26Estrellest Idol SLKAnnika Toome2020p
KK-3 115p
3. koht
27Heleros Bellatrix SLKMarika Pärnapuu1818p
KK-3 116.5p
4. koht
28Estrellest Lexer SLKIlvi Rimm1818p
KK-3 114p
4. koht
29Yacheero's Inspired of Indra DOBMaris Raik1515p
KK-3 109.5p
5. koht
30Yacheero's Dero Descaro DOBKaidi Juurik1515p
KK-3 107.5p
5. koht
31Merkly SLKImre Reinthal1212p
KK-3 106p
6. koht
Otsingu avalehele >>
Ürituste kalendri avalehele >>
© 2010-2019 Mari Oblikas