EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 420 tulemust (24 eksamit ja 24 võistlust, millel osales 313 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
17.04.11 KK-1 eksamAKTIIVMari OjarandMAL Tulikuuma Sähkövirta Aarne Väli85heaKK-1
17.04.11 KK-1 eksamAKTIIVMari OjarandMIX Jenny Aire Remmelg77rahuldavKK-1
17.04.11 KK-1 eksamAKTIIVMari OjarandMIX Fiona Marika Samlik73rahuldavKK-1
17.04.11 KK-1 eksamAKTIIVMari OjarandVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi72rahuldavKK-1
17.04.11 KK-1 eksamAKTIIVMari OjarandAM Snowtear Ly Saar63mitterahuldav
17.04.11 KK-2 eksamAKTIIVMari OjarandMIX Millimeeter Annika Maripuu78rahuldavKK-2
17.04.11 KK-2 eksamAKTIIVMari OjarandMIX Kipper Ly Saar62mitterahuldav
17.04.11 KK-3 eksamAKTIIVMari OjarandSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask85heaKK-3
17.04.11 KK-3 eksamAKTIIVMari OjarandISS Fageljägarens Carrion Crow Maarja Laidla83heaKK-3
17.04.11 KK-3 eksamAKTIIVMari OjarandHOV Asko Greta Rüütel82heaKK-3
17.04.11 KK-3 eksamAKTIIVMari OjarandSLK Aussenhaus Isabel Aarne Väli72rahuldavKK-3
17.04.11 KK-3 eksamAKTIIVMari OjarandSLK Briatore Rits Reena Tasa52mitterahuldav
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandBGR Volfrad Ellin's Golden Catlyn Marika Bander85heaKK-1
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandSLK Estrellest Urmuri Kairo Lauri Maldre80heaKK-1
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandSLK Heleros Dalia Anneli Kao70rahuldavKK-1
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandIDA Lord Garold Aire Allpere65mitterahuldav
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandSLK Peterburzhskiy Suvinir Orso Jelena Levašova61mitterahuldav
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandHOV Hagrid von der Diamandenen Aue Raivo Sumberg35mitterahuldav
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandNF Nandobear's Fine Nine Aili Kivinurmkatkestas
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandDOB Yacheero's Primadonna Piadora Larissa Porõvkinakatkestas
21.06.11 KK-1 eksamTSKKMari OjarandBOX Guido di Casa Vernice N. Gavrilenkokatkestas
21.06.11 KK-2 eksamTSKKMari OjarandSLK Estrellest Cherry-Centurion Leonid Garus80heaKK-2
21.06.11 KK-2 eksamTSKKMari OjarandSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing78rahuldavKK-2
21.06.11 KK-2 eksamTSKKMari OjarandSLK Heleros Verus Kristo Paalandi53mitterahuldav
21.06.11 KK-3 eksamTSKKMari OjarandMAL Alexa Tatjana Fjodorova49mitterahuldav
19.08.11 KK-1 eksamIPSONMari OjarandSLK Heleros Francesca Risto Laide85heaKK-1
19.08.11 KK-1 eksamIPSONMari OjarandSLK Blackamy Cleopatra Eve Raidam60mitterahuldav
19.08.11 KK-2 eksamIPSONMari OjarandSLK Estrellest Hurmuri Hundiin Anu Oks80heaKK-2
19.08.11 KK-2 eksamIPSONMari OjarandSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa77rahuldavKK-2
19.08.11 KK-3 eksamIPSONMari OjarandSLK Estrellest Delta Irja Toomediskval.
16.10.11 KK-2 eksamCANISMari OjarandAMB Dion's AB Kiona Anu Kull77rahuldavKK-2
16.10.11 KK-2 eksamCANISMari OjarandSLK Heleros Wolf-Ferrari Ilona Soots62mitterahuldav
16.10.11 KK-3 eksamCANISMari OjarandSLK Rem Aleksei Jankun87heaKK-3
16.10.11 KK-3 eksamCANISMari OjarandSLK Unerschrocken Pink Leie Pajula86heaKK-3
16.10.11 KK-3 eksamCANISMari OjarandSLK Estrellest Cherry-Centurion Leonid Garus82heaKK-3
16.10.11 KK-3 eksamCANISMari OjarandSLK Unerschrocken Prada Nelli Sõptšenko75rahuldavKK-3
16.10.11 KK-3 eksamCANISMari OjarandSLK Unerschrocken Pica Marina Justsenko60mitterahuldav
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandDOB O'Zone Java Hanna Pasanen96võrratuKK-11
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandBOV Sarol Tootsie Tiina Paavola92väga heaKK-12
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandSLK Estrellest Imeline Torm Thekla Degtjarjov91väga heaKK-13
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandDOB April Artep Moravia Satu Veini87heaKK-14
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandMIX Eddy-Borgia Tiina Paavola81heaKK-15
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandDOB Awar Soley Austerlitz Susanna Westersund80heaKK-16
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandVLK Tagabo Prima Pajas Leili Kang79rahuldavKK-17
22.10.11 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandVLK Born To Win White Liberty Külvi Noor70rahuldavKK-18
22.10.11 KK-2 võistlusEVLÜMari OjarandLAB Huntkey Lancelot Evi Peterson80heaKK-21
22.10.11 KK-2 võistlusEVLÜMari OjarandDOB Viva'La Rosa Alcatratz Niina Forsblom78rahuldavKK-22
22.10.11 KK-2 võistlusEVLÜMari OjarandVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas74rahuldavKK-23
22.10.11 KK-2 võistlusEVLÜMari OjarandSLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu73rahuldavKK-24
22.10.11 KK-2 võistlusEVLÜMari OjarandDOB Anastacia Marja Kokkola53mitterahuldav
© 2010-2022 Mari Oblikas