EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 3248 tulemust (12 eksamit ja 61 võistlust, millel osales 402 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 65 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteJRT Maru Kristin Vähi0suurepäraneAG-11
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteAUT Armirelli Hot Date Ingrid Sats15väga heaAG-12
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteMIX Airis Anželika Hanson25.66heaAG-13
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteMIX Emmi Kristi Karindi5suurepäraneAG-11
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteWSS Speckled Hanka Heti Ert Morel5suurepäraneAG-12
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteISS Bimbik's Phoebe Stefani Jakuš10väga heaAG-13
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteBC Tya Happiness From Paradise Falls Siiri Saukkodiskval.
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteMIX Brie One In A Million Piret Pärl0suurepäraneAG-11
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteCKS Helandros Spring Flower Kristiina Mäesepp0suurepäraneAG-12
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmastePOM Osminine's Morning Moon Kaiu Guk5suurepäraneAG-13
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteJRT Oldwell Prima Astra Natali Happonendiskval.
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteSHE Elbar's Golden Sunrise Aila Laht0suurepäraneAG-11
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteIKS Runrunrun Can't Stop Running Kadi Saviauk10väga heaAG-12
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteVLK Born To Win Warrior Irresistable Enely Õispuu0suurepäraneAG-11
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteBC Follow The Leader For Fire Rock Marko Visse5suurepäraneAG-12
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteBC Fire Rock Inspire Triin Jaaniste5suurepäraneAG-13
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteBC A Black Universe The Maze Runner Ekaterina Patskevitchdiskval.
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteCPK Scotfox's Akubra Evie Rekoladiskval.
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteMIX Maiki Helen Vaaksdiskval.
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteMIX Inka Merilin Meierdiskval.
29.02.20 AG-1 võistlus8SÄDEIndrek TirmasteBC Tailed True Samurai Svetlana Bokserdiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideBC Toberoi Birch Stefi Praakli0suurepäraneAG-31
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EidePAP Siimline's Mickey Kätriin Kivimets0suurepäraneAG-31
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideKP Millgret Reya Triine Piirsalu0suurepäraneAG-32
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Lumiere Sanni Kariniemi0suurepäraneAG-33
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Aucanada Adrenaline Boost Marje Piiroja0suurepäraneAG-34
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideWCC Yuvilee Anna Molly Margarita Vandane5suurepäraneAG-35
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideMP Fire Rock Dandelion Liivika Pärg6.96väga heaAG-36
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EidePAP Danaini Baron de Nantes Kamilla Alma Vilderson10väga heaAG-37
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EidePUM Kerek-Ful Liilia Monika Adamson15väga heaAG-38
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideMP Tiara Gamtos Harmonija Arta Veisadiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Flyland Swift Thumbelina Ede Branddiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Marvithall Ellada Ekaterina Patskevitchdiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideMUD Irhaberki Reina Elita Umbraškodiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EidePRT Karvahaalarin Padme Indrek Tirmastediskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideBOT Wasabi-Auksine Svaja Z Romanova Chovu Jūratė Miliūnaitėdiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Flyland Wildly Vital Keida Raamatdiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EidePAP Ambre Dore Chelsea Laura Karolina Gradickaitediskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideBT As'gunapal Be Happy Spring Flower Maarja Padari-Kallitdiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EidePAP Berkelia An Fire Rock Vom Elbrubin Mariann Rebanediskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE A Ice And Fire Marwitholl Vilija Snorkienėdiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EidePRT Party Nonstop Estelle Natali Happonen0suurepäraneAG-31
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Pilvimarjan Avant Garde Sanni Kariniemi0suurepäraneAG-32
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideBC Aisknekht Every Time The Best Svetlana Tumanova0suurepäraneAG-33
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Brave Athos From Sielos Draugas Vilija Snorkienė0suurepäraneAG-34
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Scandyline Elegant Gentleman Jelena Virro0suurepäraneAG-35
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Wandapesa Coconut Zehra Zareen Kaisa Tsäro5suurepäraneAG-36
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideSHE Lazur Iz Staroy Shui Tanya Matveenko5suurepäraneAG-37
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideMUD Köves-Berci Betyar Fürge Anastassia Tammdiskval.
29.02.20 AG-3 võistlus8SÄDEJan Egil EideMUD Irhaberki Ronja Elen Kivi-Pajudiskval.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 65 järgmine
© 2010-2020 Mari Oblikas