EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 980 tulemust (65 eksamit ja 61 võistlust, millel osales 568 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
30.06.12 PJK-3 võistlusPÄRNUKAMarika MikkSLK Estrellest Hurmuri Coca Meeli Puusepp178heaPJK-31
30.06.12 PJK-3 võistlusPÄRNUKAMarika MikkVLK Born To Win White Almighty Monika Laneman169heaPJK-32
30.06.12 PJK-3 võistlusPÄRNUKAMarika MikkDOB Yacheero's Princess Piandra Mare Meldremitterahuldav
04.06.11 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Ratsumestarin Drago Urve Lageda177heaPJK-31
04.06.11 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Ratsumestarin Grau Silver Ploom173heaPJK-32
04.06.11 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Apollon vom Team Endrefalva Kairi Viherpuu161heaPJK-33
04.06.11 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkVLK Born To Win White General Monika Laneman160heaPJK-34
04.06.11 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Estrellest Fleur Noblesse Helve Käro157rahuldavPJK-35
04.06.11 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Margman Diffany Maire Õunmaa147rahuldavPJK-36
04.06.11 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Margman Quicken Piret Koormitterahuldav
16.05.10 PJK-3 võistlusARTICUSMarika MikkSSN Five Fate Lord Of The Rings Ljubov Smirnova175heaPJK-31
16.05.10 PJK-3 võistlusARTICUSMarika MikkSLK Apollon vom Team Endrefalva Kairi Viherpuumitterahuldav
16.05.10 PJK-3 võistlusARTICUSMarika MikkSLK Margman Diffany Maire Õunmaamitterahuldav
16.05.10 PJK-3 võistlusARTICUSMarika MikkSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusingmitterahuldav
28.09.08 PJK-3 võistlusPÄRNUMarika MikkDOB Yacheero's Jade Jamaha Jaanika Pukkonen149rahuldavPJK-31
28.09.08 PJK-3 võistlusPÄRNUMarika MikkDOB Odette Hanired del Rio Bianco Kaidi Juurikmitterahuldav
17.08.08 PJK-3 võistlusTSKKMarika MikkSLK Aussenhaus Isabel Aarne Väli179heaPJK-31
17.08.08 PJK-3 võistlusTSKKMarika MikkSLK Kronis Mirta Ingrid Mahoni171heaPJK-32
17.08.08 PJK-3 võistlusTSKKMarika MikkSSN Five Fate Lord Of The Rings Ljubov Smirnova167heaPJK-33
17.08.08 PJK-3 võistlusTSKKMarika MikkSLK Grozny Afra Ingrid Mahoni166heaPJK-34
02.08.08 PJK-3 võistlusURANMarika MikkSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing157rahuldavPJK-31
13.10.07 PJK-3 võistlusEDÜMarika MikkDOB Irria del Mediano Eneken Orav179heaPJK-31
13.10.07 PJK-3 võistlusEDÜMarika MikkDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik150rahuldavPJK-32
22.09.07 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Ratsumestarin Drago Urve Lageda187väga heaPJK-31
22.09.07 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Põhjakroon Klaabu Tatjana Tšernjakova186väga heaPJK-32
22.09.07 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSSN Five Fate Lord Of The Rings Ljubov Smirnova183väga heaPJK-33
22.09.07 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Unerschrocken Wimba Igor Suhhalet181väga heaPJK-34
22.09.07 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Aussenhaus Isabel Aarne Väli175heaPJK-35
22.09.07 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Kronis Mirta Ingrid Mahoni171heaPJK-36
22.09.07 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Estrellest Yarko Epp Maltis167heaPJK-37
22.09.07 PJK-3 võistlusESLÜMarika MikkSLK Estrellest Drakon Meeli Puuseppmitterahuldav
21.10.06 PJK-3 võistlusURANMarika MikkSLK Luhaotsa Civila Tõnu Pendismitterahuldav
21.10.06 PJK-3 võistlusURANMarika MikkDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrakkatkestas
12.06.16 PJK-2 eksamSPORTMarika MikkSLK Estrellest Dragon Dark Ljubov Smirnova181väga heaPJK-2
30.06.12 PJK-2 võistlusPÄRNUKAMarika MikkSSN Sobboriko Unblenished Black Sun Kairi Karming167heaPJK-21
12.08.11 PJK-2 eksamEDÜMarika MikkSLK Hillary Solo Rigoletto Kätlyn Prank154rahuldavPJK-2
04.06.11 PJK-2 võistlusESLÜMarika MikkSLK Estrellest Marco Polo Meeli Puusepp169heaPJK-21
04.06.11 PJK-2 võistlusESLÜMarika MikkTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Kooskora163heaPJK-22
16.05.10 PJK-2 võistlusARTICUSMarika MikkSLK Margman Quicken Piret Koor146rahuldavPJK-21
16.05.10 PJK-2 võistlusARTICUSMarika MikkSLK Heleros Lucky Tarvo Alevmitterahuldav
02.08.08 PJK-2 võistlusURANMarika MikkSLK Margman Diffany Maire Õunmaa163heaPJK-21
22.09.07 PJK-2 võistlusESLÜMarika MikkSSN Angelstone Light Stuffing Tiina Ainsoo160heaPJK-21
22.09.07 PJK-2 võistlusESLÜMarika MikkSLK Heleros Miko Ülle Üksik155rahuldavPJK-22
21.10.06 PJK-2 võistlusURANMarika MikkDOB Yacheero's Elite Emanuele Kaiu Nappumitterahuldav
30.06.12 PJK-1 võistlusPÄRNUKAMarika MikkMAL Tulikuuma Sähkövirta Aarne Väli183väga heaPJK-11
30.06.12 PJK-1 võistlusPÄRNUKAMarika MikkSLK Estrellest Imeline Torm Thekla Degtjarjov149rahuldavPJK-12
29.08.11 PJK-1 eksamTSKKMarika MikkSSN Sobboriko Unblenished Black Sun Kairi Karming164heaPJK-1
12.08.11 PJK-1 eksamEDÜMarika MikkDOB Modus Ost Mago Kätlyn Prank157rahuldavPJK-1
12.08.11 PJK-1 eksamEDÜMarika MikkDOB Yacheero's Tiara Tiandra Marliis Eeritskatkestas
04.06.11 PJK-1 võistlusESLÜMarika MikkSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann161heaPJK-11
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 20 järgmine
© 2010-2020 Mari Oblikas