EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 109 tulemust (15 eksamit ja 6 võistlust, millel osales 97 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
06.11.16 KK-1 eksamEKSLKaia PildenSLK Estrellest Dragon Draxter Ilvi Rimm98võrratuKK-1
06.11.16 KK-1 eksamEKSLKaia PildenSLK Estrellest Ithaka Marika Mikk74rahuldavKK-1
06.11.16 KK-1 eksamEKSLKaia PildenCC Eaglemount Famous Saint Francis Kadri Zirnaskdiskval.
06.11.16 KK-2 eksamEKSLKaia PildenSLK Margman Vector Marge Kähr90väga heaKK-2
16.06.16 KK-1 eksamURANKaia PildenAST Ante Bellum Bentley Killu Kaasik70rahuldavKK-1
16.06.16 KK-2 eksamURANKaia PildenMIX Alexia Marika Mikk94väga heaKK-2
16.06.16 KK-2 eksamURANKaia PildenMIX Fööniks Hetteri Haabmakatkestas
16.11.14 KK-1 eksamURANKaia PildenBE Hbasilisk Des Marais de Saint Gratien Berit Pähn95väga heaKK-1
16.11.14 KK-1 eksamURANKaia PildenHLK Esaber Controle Voor Wanda Keida Tirmaste92väga heaKK-1
16.11.14 KK-1 eksamURANKaia PildenMIX Fööniks Hetteri Haabma87heaKK-1
16.11.14 KK-1 eksamURANKaia PildenMIX Bruno Risto Loomets83heaKK-1
16.11.14 KK-1 eksamURANKaia PildenMIX Ella Marju Tamm81heaKK-1
16.11.14 KK-1 eksamURANKaia PildenMIX Laura Marju Mikkel77rahuldavKK-1
16.11.14 KK-2 eksamURANKaia PildenISS Alfalex Jo Ann Anneli Lokkkatkestas
17.09.13 KK-1 eksamURANKaia PildenISS Alfalex Jo Ann Anneli Lokk87heaKK-1
17.09.13 KK-1 eksamURANKaia PildenKUL Goldylock's Loves Charlotta Meeli Eismann85heaKK-1
17.09.13 KK-1 eksamURANKaia PildenMIX Oskar Margus Lauk84heaKK-1
17.09.13 KK-1 eksamURANKaia PildenSLK Wunderstern Janeta Kristi Soll58mitterahuldav
10.11.12 KK-1 eksamURANKaia PildenSLK Estrellest Hurmuri Hugo Ilona Marken-Laisk95väga heaKK-1
10.11.12 KK-1 eksamURANKaia PildenMIX Mandy Ele Margna92väga heaKK-1
10.11.12 KK-2 eksamURANKaia PildenSLK Margman Tinkerbell Anni Renno93väga heaKK-2
10.11.12 KK-2 eksamURANKaia PildenSLK Heleros Ireelia Svetlana Jefremova78rahuldavKK-2
05.06.11 KK-1 võistlusURANKaia PildenIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer82heaKK-11
05.06.11 KK-1 võistlusURANKaia PildenWSS Cheddarhill Berth Balthasar Tuuli Vaino63mitterahuldav
05.06.11 KK-3 võistlusURANKaia PildenSLK Flutwelle Ixoros Ene Vöörmann80heaKK-31
05.06.11 KK-3 võistlusURANKaia PildenSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel68mitterahuldav
28.07.10 KK-1 eksamURANKaia PildenWSS Cheddarhill Berth Balthasar Tuuli Vaino88heaKK-1
28.07.10 KK-1 eksamURANKaia PildenSLK Luhaotsa Harmi Joel Lindlom80heaKK-1
28.07.10 KK-1 eksamURANKaia PildenMIX Tessa Kaili Valdna79rahuldavKK-1
06.06.10 KK-1 eksamAKTIIVKaia PildenSLK Estrellest Karu-Mati Lembit Toomsalu84heaKK-1
06.06.10 KK-1 eksamAKTIIVKaia PildenSLK Briatore Rits Reena Tasa78rahuldavKK-1
06.06.10 KK-2 eksamAKTIIVKaia PildenISS Fageljägarens Carrion Crow Maarja Laidla93väga heaKK-2
06.06.10 KK-2 eksamAKTIIVKaia PildenMIX Kipper Ly Saar76rahuldavKK-2
06.06.10 KK-3 eksamAKTIIVKaia PildenSLK Aussenhaus Isabel Aarne Väli86heaKK-3
06.06.10 KK-3 eksamAKTIIVKaia PildenSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask71rahuldavKK-3
06.06.10 KK-3 eksamAKTIIVKaia PildenMIX Mortimer Monika Põld43mitterahuldav
02.05.10 KK-1 võistlusURANKaia PildenTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi93väga heaKK-11
02.05.10 KK-1 võistlusURANKaia PildenHLK Dark'Un's Isabel-Hartje Tiia Ariko91väga heaKK-12
02.05.10 KK-1 võistlusURANKaia PildenSLK Margman Tinkerbell Anni Renno77rahuldavKK-13
02.05.10 KK-1 võistlusURANKaia PildenIB Sebastian Pille Lahesoo71rahuldavKK-14-5
02.05.10 KK-1 võistlusURANKaia PildenIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer71rahuldavKK-14-5
02.05.10 KK-1 võistlusURANKaia PildenACD Inglisilm Eskimo Made In Blue Helen Tamm58mitterahuldav
02.05.10 KK-2 võistlusURANKaia PildenSLK Verra Oger Schloss Jana Juhkam57mitterahuldav
02.05.10 KK-3 võistlusURANKaia PildenTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Kooskora97võrratuKK-31
02.05.10 KK-3 võistlusURANKaia PildenSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel73rahuldavKK-32
02.05.10 KK-3 võistlusURANKaia PildenSLK Sue Oger Schloss Jana Juhkam58mitterahuldav
26.08.09 KK-1 eksamURANKaia PildenSLK Fest Kiefer Daniel Anneli Leht78rahuldavKK-1
26.08.09 KK-1 eksamURANKaia PildenSLK Heleros Reiser Alar Viidu57mitterahuldav
26.08.09 KK-3 eksamURANKaia PildenTER Melin Lee Denethir Leon Maria Soonbergkatkestas
29.04.09 KK-1 eksamURANKaia PildenKUL Siimline's Theodor Priit Alekand84heaKK-1
© 2010-2019 Mari Oblikas