EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 947 tulemust (16 eksamit ja 72 võistlust, millel osales 530 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
24.03.18 SK-ALG võistlusTAKOKaja KoorBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko195.5I järkSK-ALG1
24.03.18 SK-ALG võistlusTAKOKaja KoorLAB Wizard's Creek Face Your Sirius Vjatseslav Brõljov169.5I järkSK-ALG2
24.03.18 SK-ALG võistlusTAKOKaja KoorKUL Siimline's Tommy Hilfiger Diana Leppsoo163.5I järkSK-ALG3
24.03.18 SK-ALG võistlusTAKOKaja KoorMIX Shanni Jekaterina Kurbat151II järkSK-ALG4
24.03.18 SK-ALG võistlusTAKOKaja KoorKUL Greenhill's Time Of Fun Laura Pirso116III järkSK-ALG5
24.03.18 SK1 võistlusTAKOKaja KoorBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova262.5I järkSK11
24.03.18 SK1 võistlusTAKOKaja KoorBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko260.5I järkSK12
24.03.18 SK1 võistlusTAKOKaja KoorSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko249.5II järkSK13
24.03.18 SK2 võistlusTAKOKaja KoorBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots261I järkSK21
24.03.18 SK2 võistlusTAKOKaja KoorHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel209.5III järkSK22
24.03.18 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu298I järkSK31
24.03.18 SK3 võistlusTAKOKaja KoorSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup284.5I järkSK32
24.03.18 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis258.5I järkSK33
24.03.18 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko231.5II järkSK34
11.03.17 SK-ALG võistlusTAKOKaja KoorPAP Impala Essence Elisey Maarja Antov182I järkSK-ALG1
11.03.17 SK-ALG võistlusTAKOKaja KoorCC Coccinella Cane D'oro Italiano Livia Kask172.5I järkSK-ALG2
11.03.17 SK-ALG võistlusTAKOKaja KoorSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko124.5III järkSK-ALG3
11.03.17 SK1 võistlusTAKOKaja KoorALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu285.5I järkSK11
11.03.17 SK1 võistlusTAKOKaja KoorBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus277I järkSK12
11.03.17 SK1 võistlusTAKOKaja KoorBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova248II järkSK13
11.03.17 SK2 võistlusTAKOKaja KoorBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots216.5III järkSK21
11.03.17 SK2 võistlusTAKOKaja KoorALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu191.5
11.03.17 SK2 võistlusTAKOKaja KoorMAL Jenos' Goldi Eliko Melb160.5
11.03.17 SK2 võistlusTAKOKaja KoorBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova125
11.03.17 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu304I järkSK31
11.03.17 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe280.5I järkSK32
11.03.17 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Myytin Fiksu Ja Kypsä Anna-Leena Väätänen270.5I järkSK33
11.03.17 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru263.5I järkSK34
11.03.17 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu262.5I järkSK35
11.03.17 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova252.5II järkSK36
11.03.17 SK3 võistlusTAKOKaja KoorBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko247.5II järkSK37
30.04.16 KK-1 võistlusAKTIIVKaja KoorALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu95väga heaKK-11
30.04.16 KK-1 võistlusAKTIIVKaja KoorALK Peak River Fab Cratt Ene Randdiskval.
30.04.16 KK-1 võistlusAKTIIVKaja KoorSLK Inxest T-Rex Toivo Armuanddiskval.
30.04.16 KK-2 võistlusAKTIIVKaja KoorJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randdiskval.
30.04.16 KK-3 võistlusAKTIIVKaja KoorALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu90väga heaKK-31
30.04.16 KK-3 võistlusAKTIIVKaja KoorVLK Born To Win White Target Kersti Pink77rahuldavKK-32
13.02.16 KK-1 võistlusARTICUSKaja KoorHLK Amy's White Rose von den Hohenheimer Herdern Margot Luukas88heaKK-11
13.02.16 KK-1 võistlusARTICUSKaja KoorVLK Estrellest Xanthe Martti Grüner87heaKK-12-3
13.02.16 KK-1 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Estrellest Von Väle Virtin Thekla Degtjarjov87heaKK-12-3
13.02.16 KK-1 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Estrellest Flint Urve Lageda86heaKK-14
13.02.16 KK-1 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Estrellest Di-Di Ene Kilter81heaKK-15
13.02.16 KK-1 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Heleros Viola Ahto Luidalepp80heaKK-16
13.02.16 KK-1 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Estrellest Dragon Dico Heli Reili78rahuldavKK-17
13.02.16 KK-1 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Wunderstern Arest Vallo Valdmann70rahuldavKK-18
13.02.16 KK-2 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Estrellest Jacinda Josette Varju Kuusemets83heaKK-21
13.02.16 KK-2 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa80heaKK-22
13.02.16 KK-2 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Estrellest Dragon Darka Ene Vöörmann76rahuldavKK-23
13.02.16 KK-2 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Briatore Viktoria Julia Tjukina70rahuldavKK-24
13.02.16 KK-2 võistlusARTICUSKaja KoorSLK Estrellest Richelle Rolli Taimo Kikkas67mitterahuldav
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 19 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas