EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen De'ja-Vu Veiko Väljas130väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen Kla'ra Veiko Väljas126väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Abrekk Aleksander Mihelson124väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Fest Kiefer Xalf Päivi Kaljula118heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksMT Ökula Cid Angeliina Schwindt111heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksKO Päikese Paiste Singera ?97rahuldav
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Bagira Jaano Martin Ots136võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Aussenhaus Akeina Heidi Tamm134võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksBOX Canis Gomeisa Flaky Blanda Eve Eisenschmidt123väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Est-Relzo Ivary Heinar Sildveer110.5heaKK-1
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Briatore Barbara Tõnu Ots134.5võrratuKK-2
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksDOB Hainide Gerd-Gordon Aivar Kaus105.5heaKK-2
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSSN Airis Tatjana Fjodorova135võrratuKK-11
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur126.5väga heaKK-12
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Nobel Janne Vaarja118heaKK-13
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estredet Kathleen Helgi Toomla121väga heaKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Briatore Archi Peep Arro120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Winston Igor Vasin118heaKK-24
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas108heaKK-25
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova107heaKK-26
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Ly-Lafemme Linda Käär102.5rahuldav
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova132väga heaKK-31
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Es Caten Detto Urve Lageda129.5väga heaKK-32
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Windbeutel Airin Ingrid Mahoni127.5väga heaKK-33
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Anka Olga Levašova108.5heaKK-34
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-1
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Tenerife Jaan Hiienurm98.5rahuldav
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav89.5rahuldav
19.08.02 SK-ALG eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Duquesa Doniela Kaidi Juurik177.5I järkSK-ALG
19.08.02 SK-ALG eksamPÄRNUAnu OksIT Champion's Family Charlotte Andry Kikkull141II järkSK-ALG
19.08.02 SK-AVA eksamPÄRNUAnu OksLAB Juht Donatella Riho Jürvetson137III järkSK-AVA
19.08.02 SK-VÕI eksamPÄRNUAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull266.5I järkSK-VÕI
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste126.5väga heaKK-11
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yarko Epp Maltis123.5väga heaKK-12
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Ex'Cort Devon-Dior Jelena Braga84nõrk
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas135võrratuKK-21
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova122väga heaKK-22
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur118heaKK-23
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas117.5heaKK-24
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda134.5võrratuKK-31
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova125.5väga heaKK-32
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Frank Anna Luik94.5rahuldav
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Relzo Deft Külli Soo190I järkSK-ALG1
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Rosi Bianca Oliver Alas180I järkSK-ALG2
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla175.5I järkSK-ALG3
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet174I järkSK-ALG4
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksISS Estrellest Bel Amy Cash Urve Hiie144II järkSK-ALG5
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp129III järkSK-ALG6
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2020 Mari Oblikas