EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Chic Caron Kairi Liiv93väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Schwarze Libelle Agatha Maire Õunmaa92väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Fööniks Farah-Frist Merike Võsu92väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksROT Boxlee T-Rex Evi Peterson89heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Leroy vom Durbuscher Forst Urve Kallavus89heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli81heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksIWT Sonas Kristoll Always Happy Hanna-Maria Zeilanova76rahuldavKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksDOB Devina Iz Korolevstva D'Allba Hannes Olev70rahuldavKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Wunderstern Melvin Meelis Karo64mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Chuck Norris Olav Randma63mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Inxest Aranda Merlin Kanter62mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Private-Stefal Rihanna Margus Mägi60mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste56mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimannkatkestas
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Hoffen-Damms Zass Riina Ristsookatkestas
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar92väga heaKK-11
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksAST Optimus Prime S'almaznogo Ostrova Killu Kaasik71rahuldavKK-12
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv93väga heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Estrellest Von Villery Marek Piirimägi85heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksMIX Donna Naima Margus82heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing81heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksAST Leonly Staff's Forget Me Not Aveli Rankla80heaKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksKUL Star Light Son Nice Nelly Merlin Kanter75rahuldavKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande75rahuldavKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksROT Hofzumberg Galaxy Merlin Kanter67mitterahuldav
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksEKK Bodeguita Del Medio Swiss Tricolor Hedi Peterson95väga heaKK-11
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi91väga heaKK-12
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud90väga heaKK-13
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits89heaKK-14
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksLAB Allihuupan Cotton Candy Anneli Lints88heaKK-15
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar86heaKK-16
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar75rahuldavKK-17
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksBC Jako Deabei Ergo Ojaste82heaKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Pippa Ave Oppo70rahuldavKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Ironda Kuraz Elite Eliise Aasa70rahuldavKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Nuusu Allan Tibar64mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Sofi Helena Kask62mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksCC Eaglemount Fantasie Elen Nurmetaludiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Estrellest Diola Def Erkki Siirakdiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Defendervil Gremlin Rita Uuetaludiskval.
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksDOB Legrant Land Campary Flox Liisa Zjabrikova92väga heaKK-11
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar80heaKK-12
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksMIX Rambo Regina Tomson78rahuldavKK-13
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksVLK Estrellest Xanthe Martti Grüner60mitterahuldav
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksAT Katherina's Land Some Marathon Inger Kuuskatkestas
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Akira Kerli Kurvits86heaKK-11
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar84heaKK-12
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Unison Perfect Olga Lomovtseva79rahuldavKK-13
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Concerto Brillante Eve Makke73rahuldavKK-14
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Karamon Barabas Zorjana Mural91väga heaKK-1
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2020 Mari Oblikas