EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Wunderstern Melvin Meelis Karo64mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Chuck Norris Olav Randma63mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Inxest Aranda Merlin Kanter62mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Private-Stefal Rihanna Margus Mägi60mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste56mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimannkatkestas
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Hoffen-Damms Zass Riina Ristsookatkestas
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksMIX Peeter Esimene Olav Randma59mitterahuldav
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Rodion Naima Margus177.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko172
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu165.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko165
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksLAN Havanna Vom Wulsberg Lauma Zutere183.5
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Upsider Katrin Mänd69mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Cherny Ritsar Geniy Va'leson Merlin Kanter67mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel56mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSSN Phoenix Emperor Power Spice Jaanika Kuldmaadiskval.
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõukatkestas
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe189
07.07.18 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu181
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli97.5
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing92.5
19.05.18 SK2 võistlusIPSONAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus179.5
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Manfred Katrin Kuusma56mitterahuldav
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Lucky Lucy Pille-Riin Sarv81
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Fire Rock Grima Elin Sild184
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho182
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksROT Hofzumberg Galaxy Merlin Kanter67mitterahuldav
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksHOV Bajaring Cadmus Aivar Mittdiskval.
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksSLK Etna Kopu Vilkas Andres Kiivediskval.
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksLAB Juht Mulder Marika Mikkkatkestas
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi185
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksJRT Avatar Alsu Abzalova64
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksMT Avtograf Ot Yastreba Natalia Arhipenko167.5
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
15.07.17 SK3 võistlusKAGUAnu OksMT Avtoritet Piterskiy Ekaterina Lukasheva185
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCP Ingermanlandija Premium Alina Fedorova187
07.01.17 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova162
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm158.5
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randkatkestas
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksMIX Pirru Marika Samlik185.5
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu183
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksISS Bimbik's Carrie Aet Leemet172.5
05.03.16 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Kind To Me Twister Svetlana Zolotnikova134
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Nuusu Allan Tibar64mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Sofi Helena Kask62mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksCC Eaglemount Fantasie Elen Nurmetaludiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Estrellest Diola Def Erkki Siirakdiskval.
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Defendervil Gremlin Rita Uuetaludiskval.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2020 Mari Oblikas