EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Thunderbolt Elena Kravchenko182I järkSK-ALG1
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste180I järkSK-ALG2
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Enzo Hendl Natalja Garastsenko168.5I järkSK-ALG3
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimann161I järkSK-ALG4
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMAL Virus vom Hause Diethelm Birgit Piho160.5I järkSK-ALG5
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Banana Bender Super Trouper Grete Ohak158.5II järkSK-ALG6
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Follow The Leader Knave Of Diamonds Jelena Dolski156.5II järkSK-ALG7
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMPS Vetmar Livi Mishely Meloni Egle Bartnikas151.5II järkSK-ALG8
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksNSR Active Asics Adelheid Ingrid Eha143.5II järkSK-ALG9
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Happy Alfa Fortuna Aet Leemet280.5I järkSK11
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCC Yuvilee Anna Molly Margarita Vandane261.5I järkSK12
16.03.19 SK1 võistlusTAKOAnu OksTER U Are So Unique Z Kovarny Janeli Tikk235.5II järkSK13
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko255II järkSK21
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova212III järkSK22
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus211III järkSK23
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Rodion Naima Margus177.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko172
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu165.5
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko165
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu296I järkSK31
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru269.5I järkSK32
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe264.5I järkSK33
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup255II järkSK34
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots242II järkSK35
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu224II järkSK36
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Unique Alfa Fortuna Inga Liis199III järkSK37
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksLAN Havanna Vom Wulsberg Lauma Zutere183.5
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind95väga heaKK-31
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin92väga heaKK-32
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksHOV Custos Liminis Aragon Madi Nõmm90väga heaKK-33-4
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova90väga heaKK-33-4
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänd85heaKK-35-6
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Jabina Quick Mare Adermann85heaKK-35-6
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa80heaKK-37
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu79rahuldavKK-38
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksMAL Komentajan Aniline Birgit Piho78rahuldavKK-39
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aza Tatjana Tšernjakova76rahuldavKK-310-11
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino76rahuldavKK-310-11
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik74rahuldavKK-312
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Upsider Katrin Mänd69mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Cherny Ritsar Geniy Va'leson Merlin Kanter67mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel56mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSSN Phoenix Emperor Power Spice Jaanika Kuldmaadiskval.
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõukatkestas
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksLHA Siimline's Miss Love Legacy Annika Maripuu172I järkSK-ALG1
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX L Leiko Ken Irena Tammesoo171I järkSK-ALG2
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste120.5III järkSK-ALG3
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko276I järkSK11
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Aisknekht Vista Indigo For Leader Natalja Garastsenko271I järkSK12
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova259I järkSK13
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2019 Mari Oblikas