EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1150 tulemust (127 eksamit ja 68 võistlust, millel osales 616 erinevat koera):
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind96võrratuKK-31
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksMAL Komentajan Aniline Birgit Piho95väga heaKK-32
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksSLK Jabina Quick Mare Adermann93väga heaKK-33
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksSLK Golttvizen Hof Orry Ingrid Mahoni91väga heaKK-34-5
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksMAL Virus vom Hause Diethelm Marilin Janson91väga heaKK-34-5
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksSSN La Roche von Elberfeld Andrei Hramtsov90väga heaKK-36-8
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksSLK Estrellest Upsider Katrin Mänd90väga heaKK-36-8
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik90väga heaKK-36-8
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino88heaKK-39
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova86heaKK-310
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu85heaKK-311
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu80heaKK-312
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksSLK Hamanda Meisehof Maria Burmistrova74rahuldavKK-313
12.08.17 KK-3 võistlusEKL-KKKVilve RoosioksROT Cherny Ritsar Geniy Va'leson Merlin Kanter55mitterahuldav
09.07.17 BH eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Cera Astrid MaldresooritatudBH
09.07.17 BH eksamCANISVilve RoosioksSLK Estrellest Sancho Panza Külli SoosooritatudBH
09.07.17 BH eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Cora Leie PajulasooritatudBH
09.07.17 BH eksamCANISVilve RoosioksDOB Smart Wood Hills Yumi Nelja Kobanovamittesooritatud
09.07.17 BH eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Carlo Toomas KriisasooritatudBH
09.07.17 C-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Berti Dmitri Novikov80heaC-1
09.07.17 IPO-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Estrellest Odin Sven Rohelaan249heaIPO-1
09.07.17 IPO-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Ramiro von Aducht Aleksandr Kuzindiskval.
09.07.17 IPO-2 eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Zarita Raimo Lander239rahuldavIPO-2
09.07.17 IPO-2 eksamCANISVilve RoosioksSLK Characterhaus Boston Kristiin Keernik232rahuldavIPO-2
09.07.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Estrellest Truu Travis Kristjan Urm83heaKK-1
09.07.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksMIX Mars Viktoria Urb79rahuldavKK-1
09.07.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Armanda Kristiina Mitus75rahuldavKK-1
09.07.17 KK-2 eksamCANISVilve RoosioksDOB Greenvillhouse Alexia Agatha Larissa Porõvkina71rahuldavKK-2
09.07.17 KK-2 eksamCANISVilve RoosioksMIX Loki Floriana Berman64mitterahuldav
15.04.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksDOB Stay In Style Stricer Karin Jagant94väga heaKK-1
15.04.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Cora Leie Pajula91väga heaKK-1
15.04.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa89heaKK-1
15.04.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Allsaare Erna Natalja Porohnja86heaKK-1
15.04.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksSLK Kayra Dmitri Lipovski77rahuldavKK-1
15.04.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksHOV Bajaring Cadmus Aivar Mitt74rahuldavKK-1
15.04.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksMIX Mars Viktoria Urb67mitterahuldav
15.04.17 KK-1 eksamCANISVilve RoosioksHOV Carramba Ze Stareho Rejvizu Aivar Mitt57mitterahuldav
15.04.17 KK-2 eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova87heaKK-2
15.04.17 KK-2 eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Alana Tatjana Tšernjakova86heaKK-2
15.04.17 KK-2 eksamCANISVilve RoosioksSLK Unerschrocken Aza Tatjana Tšernjakova85heaKK-2
15.04.17 KK-2 eksamCANISVilve RoosioksSLK Ramiro von Aducht Aleksandr Kuzin81heaKK-2
25.03.17 BH eksamAKTIIVVilve RoosioksDOB Yacheero's Yarco Yacur Andero LauritssooritatudBH
25.03.17 BH eksamAKTIIVVilve RoosioksALK Peak River Fab Cratt Ene RandsooritatudBH
25.03.17 BH eksamAKTIIVVilve RoosioksHOV Custos Liminis Aurelia Greta RüütelsooritatudBH
25.03.17 BH eksamAKTIIVVilve RoosioksLAN Terra Haillen Arina Sebastiana Kadri VinnisooritatudBH
25.03.17 BH eksamAKTIIVVilve RoosioksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti PinksooritatudBH
25.03.17 BH eksamAKTIIVVilve RoosioksDOB Elga Star Veronika Meeri LonnsooritatudBH
25.03.17 BH eksamAKTIIVVilve RoosioksSLK Wunderstern Desideria Sille Mõikmittesooritatud
21.05.16 BH eksamCANISVilve RoosioksSLK Allsaare Elis Aljona NestriksooritatudBH
21.05.16 BH eksamCANISVilve RoosioksTM Netravati Pran Porthos Diana Kurmittesooritatud
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... 23 järgmine
© 2010-2017 Mari Ojarand