EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi91väga heaKK-12
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi185
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi160.5I järkSK-ALG5
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi131
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi182.5I järkSK-ALG1
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksRVK Lapinlumon Josias Karoliina Kansi181.5I järkSK-ALG2
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksRR Aresvuma Yutanga Hayati Anna Kuzmina137III järkSK-ALG
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksROT Boxlee T-Rex Evi Peterson89heaKK-1
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Real Diamond Rottwelite One Eston Karnaskind95väga heaKK-31
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Cherny Ritsar Geniy Va'leson Merlin Kanter67mitterahuldav
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksROT Hofzumberg Galaxy Merlin Kanter67mitterahuldav
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Kämpfer Fänge Irisberta Christhina Vähman83
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo151II järkSK-ALG5
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak236.5II järkSK-VÕI1
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets195.75III järkSK-VÕI3
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo137.5III järkSK-ALG2
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets162I järkSK-AVA2
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak177
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets153.5II järkSK-AVA4
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak267I järkSK-VÕI1
08.09.06 SK-AVA võistlusIPSONAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets152.5II järkSK-AVA1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets176I järkSK-ALG2
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Great Gil Rita Sooman134.5III järkSK-ALG5
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak146
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets155.5II järkSK-ALG6
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Great Gil Rita Sooman128III järkSK-ALG8
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets210III järkSK-VÕI2
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163I järkSK-ALG3
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak148.5
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksROT Bjarni Liina Noor121väga heaKK-35
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Faiter Erfolg Dieselbe Alvar Unuks106III järkSK-ALG8
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak165I järkSK-AVA3
11.09.04 SK-AVA võistlusDOMINOAnu OksROT Dim Tarmo Toomet131.5III järkSK-AVA2
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163.5I järkSK-ALG1
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak168.5I järkSK-AVA1
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksROT Krissmade Cid Tsiitsero Kristi Kostenok120.5väga heaKK-11
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksROT Goldenbeck Diana Anu Grünthal114.5heaKK-21
24.02.04 SK-ALG võistlusRAKVEREAnu OksROT Krissmade Cid Tsallenger Eero Kadarik148II järkSK-ALG1
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Goldenbeck Cimba Tiia Sundla155.5II järkSK-AVA2
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Reeweil Ca-Tšamba Kristina Varik-Kilm149II järkSK-AVA3
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Felicity Katrin Kask74
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak114III järkSK-AVA4
16.07.03 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Fredy Tiit Blaat264.5I järkSK-VÕI1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimannkatkestas
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimann161I järkSK-ALG4
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksOES Egor-Dego Aphrodite Marilin Kooskora177.5
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorOES Egor-Dego Aphrodite Marilin Kooskora161.25I järkSK-AVA4
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksOES Egor-Dego Bellerophontes Kerttu Rahe121väga heaKK-14-5
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksNSR Active Asics Adelheid Ingrid Eha143.5II järkSK-ALG9
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksNF Lisaiving Fandango Kaili Penu67mitterahuldav
© 2010-2020 Mari Oblikas