EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Rogerwiek Cool Casanova Merlin Raud90väga heaKK-13
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar75rahuldavKK-17
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Star Light Son Hold Up Indrek Truu150.5II järkSK-ALG3
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar80heaKK-12
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar84heaKK-12
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Goldylock's Loves Charlotta Meeli Eismanndiskval.
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe195III järkSK35
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko182.5I järkSK-ALG2
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi131.5III järkSK-AVA3
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko140.5II järkSK-ALG7
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Noble Napoleon Velge Järveots102III järkSK-ALG12
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja142II järkSK-AVA2
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe249II järkSK-VÕI2
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko165.5I järkSK-ALG4
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Amazing Amber Viktoria Lumbe157
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi159II järkSK-ALG6
10.06.12 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja182.5I järkSK-ALG1
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Ferry Ferari Kevin Kalle Kell138III järkSK-ALG3
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai80heaKK-35
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksKUL I'm Terra Antyda Amazing Susanna Metsla179I järkSK-ALG
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik92väga heaKK-21
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe270.5I järkSK-VÕI2
24.07.10 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik165
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe167
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe130III järkSK-AVA3
08.08.09 SK-EVÕI võistlusURANAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik148
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Springisland Ute Quinkent Karoliina Raudsepp61
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Queen Of Rain Andreas Viikvald142.5II järkSK-ALG7
28.06.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai165I järkSK-AVA1
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer151.5
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai160I järkSK-ALG4
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer228.5II järkSK-VÕI1
08.09.05 SK-VÕI võistlusESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer138
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer165.5I järkSK-AVA2
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksKUL Orchid Morning Sunshine Helen Jõeäär145.5II järkSK-ALG1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Blordos Santos Ebe-Kai Kiviorg177.5I järkSK-ALG1
25.01.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Chess Sopretty We Salute You Kristi Jurtom139III järkSK-ALG4
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer137III järkSK-AVA7
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Triin Kass153II järkSK-ALG
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer135III järkSK-AVA
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer186I järkSK-ALG2
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Tiivi Kass159.5II järkSK-ALG9
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Chess Sopretty We Salute You Kristi Jurtom150.5II järkSK-ALG10
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik167.5I järkSK-ALG2
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksLAB Allihuupan Cotton Candy Anneli Lints88heaKK-15
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksLAB Juht Mulder Marika Mikkkatkestas
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik140.5II järkSK-ALG3
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Alfa Valeri Vetserkovski176I järkSK-ALG1
18.07.15 SK3 võistlusKAGUAnu OksLAB Silver Sky Reima's Irina Popjonoka284.5I järkSK31
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Karamon Barabas Zorjana Mural91väga heaKK-1
© 2010-2020 Mari Oblikas