EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Tip Top Evi Reitel179I järkSK-ALG3
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova178.5I järkSK-ALG4
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur174.5I järkSK-ALG5
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Natter Kristi Pärn164.5I järkSK-ALG6
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen164I järkSK-ALG7
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp160.5I järkSK-ALG8
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Tiivi Kass159.5II järkSK-ALG9
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Chess Sopretty We Salute You Kristi Jurtom150.5II järkSK-ALG10
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLEO Ramavan's Kaiutar Merit Aumre126III järkSK-ALG11
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet148II järkSK-AVA1
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla144II järkSK-AVA2
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv140II järkSK-AVA3
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak114III järkSK-AVA4
16.07.03 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksLAB Rozabella Kristi Puskai228II järkSK-EVÕI1
16.07.03 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Fredy Tiit Blaat264.5I järkSK-VÕI1
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu187I järkSK-ALG1
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksBC Rafferty vom Grünen Kuckuck Monika Põld179.5I järkSK-ALG2
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Cratt Ene Rand124.5III järkSK-ALG3
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksAM Snowtear Ly Saar197.5III järkSK11
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fly Graceful Pitta Brit Moonika Trumm158.5
29.05.16 SK1 võistlusSAAREAGAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Randkatkestas
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksMIX Pirru Marika Samlik185.5
29.05.16 SK2 võistlusSAAREAGAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu183
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Piggyland's Up To Speed Dollie Ege Taliaru283.5I järkSK31
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu231II järkSK32
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe202.5III järkSK33
29.05.16 SK3 võistlusSAAREAGAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus201.5III järkSK34
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar173.5I järkSK-ALG1
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksBKK Gristan Jasper Vello Liiv141II järkSK-ALG2
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik131III järkSK-ALG3
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša70.5
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksHOV Asko Greta Rüütel127.5III järkSK-AVA1
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksMIX Mortimer Monika Põld108III järkSK-AVA2
03.05.08 SK-EVÕI võistlusSAAREAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu240.5II järkSK-EVÕI1
03.05.08 SK-VÕI võistlusSAAREAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri149
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar89.5rahuldav
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša65.5nõrk
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist182.5I järkSK-ALG1
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau162.5I järkSK-ALG2
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar146II järkSK-ALG3
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili125III järkSK-ALG4
12.06.05 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksIS Sign of Constancy Fairy-Tale Reedik Kivisoo151II järkSK-AVA1
24.02.04 SK-ALG võistlusRAKVEREAnu OksROT Krissmade Cid Tsallenger Eero Kadarik148II järkSK-ALG1
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu193.5I järkSK-AVA1
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Goldenbeck Cimba Tiia Sundla155.5II järkSK-AVA2
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Reeweil Ca-Tšamba Kristina Varik-Kilm149II järkSK-AVA3
04.10.09 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mona Janne Koots93väga heaKK-11
04.10.09 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Pando Pandero Kaidi Juurik46mitterahuldav
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Kooskora96võrratuKK-31
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn82heaKK-32
© 2010-2020 Mari Oblikas