EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri149.25II järkSK-AVA5
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe140II järkSK-AVA6
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 117.5III järkSK-AVA7
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorDAL Curie Aet Leemet112.75III järkSK-AVA8
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBKK White Coastal Barbara Annika Rätsep89
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko294.5I järkSK-VÕI1
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva224.5II järkSK-VÕI2
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets195.75III järkSK-VÕI3
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist190.25
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain124väga heaKK-11
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi123.5väga heaKK-12
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani116.5heaKK-13
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSBT Mooncraft's Vainglorius Brindle Girl Reili Rooden107.5heaKK-14
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal125.5väga heaKK-21
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud110.5heaKK-22
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa107heaKK-23
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets120väga heaKK-31
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist106.5heaKK-32
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm95rahuldav
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau61nõrk
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksIS Sign of Constancy Fast And Furious Märten Kress172.5I järkSK-ALG1
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBRI Ottokar Domma Moravia Campanella Katrin Saarinen165I järkSK-ALG2
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksIS Sign of Constansy Freestyle Helena Leppik72
08.09.06 SK-AVA võistlusIPSONAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets152.5II järkSK-AVA1
08.09.06 SK-EVÕI võistlusIPSONAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu272.5I järkSK-EVÕI1
08.09.06 SK-VÕI võistlusIPSONAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi253.5II järkSK-VÕI1
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Curie Aet Leemet182I järkSK-ALG1
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar179I järkSK-ALG2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman175.5I järkSK-ALG3
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksIS Summersweet Ellinor Irene Ploom170.5I järkSK-ALG4
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing168I järkSK-ALG5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets155.5II järkSK-ALG6
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 150.5II järkSK-ALG7
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Great Gil Rita Sooman128III järkSK-ALG8
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann126.5III järkSK-ALG9
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri104III järkSK-ALG10
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB Fine Label Aaliyah Ilona Senetskaja96.5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova94
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Stark Fassen Evelyn Evgeni Kozlov153.5II järkSK-AVA1
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi131.5III järkSK-AVA2
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko125III järkSK-AVA3
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas111III järkSK-AVA4
20.05.06 SK-EVÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu256.5I järkSK-EVÕI1
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist246II järkSK-VÕI1
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets210III järkSK-VÕI2
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer151.5
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova129
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau128.5
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksTER Breston Kaili Puttonenkatkestas
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Grozny Alaska Kristi Pai123.5väga heaKK-11
© 2010-2022 Mari Oblikas