EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots223.5III järkSK-VÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Janne Koots164.5
30.06.12 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots224II järkSK-VÕI2
10.06.12 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksMIX Mona Janne Koots159.5
19.08.11 SK-AVA eksamIPSONAnu OksMIX Mona Janne Koots152II järkSK-AVA
04.10.09 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mona Janne Koots93väga heaKK-11
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Nobel Janne Vaarja118heaKK-13
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Allsaare Agra Jekaterina Aljohhina70rahuldavKK-28
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Ex'Cort Devon-Dior Jelena Braga84nõrk
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Follow The Leader Knave Of Diamonds Jelena Dolski156.5II järkSK-ALG7
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KSN Hildebert's Purple Orchid Jelena Filonova167I järkSK-ALG3
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SBT Mooncraft's As You Like Jelena Marzaljuk168.5I järkSK-ALG2
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Vallatu Vanessa Jevgenia Hlõstova137III järkSK-ALG8
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Golttvizen Hof Miro Julia Eesalu76rahuldavKK-27
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK37
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik233.5II järkSK34
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik229II järkSK33
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik250.5II järkSK34
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik236.5II järkSK-VÕI3
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Luna Tale Joy Julia Saarestik215III järkSK-VÕI2
09.06.12 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik183I järkSK-AVA1
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksILK Saagelin Naskur Njosnari Julia Saarestik76
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Rayntes Euron Kadre Aruojakatkestas
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson111heaKK-23
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson98rahuldav
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksBOX Raftsman Private Dancer Kadri Vallimäe138.5III järkSK-ALG3
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo151II järkSK-ALG5
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo137.5III järkSK-ALG2
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud110.5heaKK-22
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud101III järkSK-ALG
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun160I järkSK-AVA3
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun185.5I järkSK-ALG1
04.10.09 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Pando Pandero Kaidi Juurik46mitterahuldav
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Odette Hanired del Rio Bianco Kaidi Juurik116.5heaKK-22
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik107.5heaKK-35
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-31
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-1
19.08.02 SK-ALG eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Duquesa Doniela Kaidi Juurik177.5I järkSK-ALG
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask117.5III järkSK-AVA3
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask79rahuldavKK-31-2
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask63mitterahuldav
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar92väga heaKK-11
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Aischa Zo Sebesa Kaidi Kobar86heaKK-16
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar75rahuldavKK-17
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar80heaKK-12
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar84heaKK-12
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksNF Lisaiving Fandango Kaili Penu67mitterahuldav
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksTER Breston Kaili Puttonenkatkestas
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksTER Breston Kaili Puttonen207.5III järkSK-VÕI2
© 2010-2020 Mari Oblikas