EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK-EVÕI1
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko287I järkSK-EVÕI2
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova235II järkSK-EVÕI3
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus226.5II järkSK-EVÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas282I järkSK-VÕI1
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksIDA Lord Garold Aire Allpere254.5II järkSK-VÕI2
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann249II järkSK-VÕI3
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksMIX Mona Janne Koots200III järkSK-VÕI4
15.06.13 SK-VÕI võistlusEVLÜAnu OksACD Inglisilm Greta Nuuskurnina Leelet Kivioja165
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja168.5I järkSK-ALG1
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Mainspring Tjika Monika Põld167I järkSK-ALG2
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Peak River Billapaloola Kerli Tüvi165I järkSK-ALG3
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHAC Memorylane A Pirates Party Tiina Teng-Tamme162I järkSK-ALG4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren156II järkSK-ALG5
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits154.5II järkSK-ALG6
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko140.5II järkSK-ALG7
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCLK Milli Miller Vallatu Vanessa Jevgenia Hlõstova137III järkSK-ALG8
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose134.5III järkSK-ALG9
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva130III järkSK-ALG10
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Cäsar vom Römerwall Andrei Hramtsov128.5III järkSK-ALG11
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Noble Napoleon Velge Järveots102III järkSK-ALG12
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe182I järkSK-AVA1
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Idavir Star Beauty Of Winter Tatjana Zamorskaja142II järkSK-AVA2
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup135III järkSK-AVA3
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSAM Lumeingel Väike Merineitsi Natalja Beljajeva115III järkSK-AVA4
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko237II järkSK-EVÕI1
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova234.5II järkSK-EVÕI2
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu223.5III järkSK-EVÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Fiona Marika Samlik252II järkSK-VÕI1
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe249II järkSK-VÕI2
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Luna Tale Joy Julia Saarestik236.5II järkSK-VÕI3
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Mona Janne Koots223.5III järkSK-VÕI4
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksIS Sign Of Constancy Over The Rainbow Dagmar Tappo221III järkSK-VÕI5
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom218.5III järkSK-VÕI6
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Xarrety Erki Muru81heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Iceman Maire Õunmaa80heaKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Elisee Raili Suits79rahuldavKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Jamboree Krakatau Monika Rusing78rahuldavKK-1
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksCPK Milli Miller Stormy Toomas Truumure69mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksNF Lisaiving Fandango Kaili Penu67mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Polarfact Pelleas Kristi Toommägi61mitterahuldav
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren81heaKK-3
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo53mitterahuldav
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Grete Kätri Keerd173.5I järkSK-ALG1
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Keykeeper Kersti Pink172I järkSK-ALG2
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksALK Wabun's Graffiti Inkspot Tea Saarinen169I järkSK-ALG3
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn161.5I järkSK-ALG4
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksRVK Wildfinn Carezzevole Bionda Karoliina Kansi160.5I järkSK-ALG5
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksKUL Meiepere Golden Lights Rando Komi159II järkSK-ALG6
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Reval Dream Zagadka Karin Aidla152.5II järkSK-ALG7
© 2010-2020 Mari Oblikas