EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova253II järkSK-EVÕI3
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas215III järkSK-VÕI1
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik214III järkSK-VÕI2
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing87heaKK-11
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksBE Eileen Blue Des Bergers De Corail Kristi Roosvald83heaKK-12
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Quay van de Moezenbulte Tatjana Tšernjakova80heaKK-13
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksMIX Lotte Vahur Viitmaa78rahuldavKK-14
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva88heaKK-21
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksLAB Huntkey Lancelot Evi Peterson86heaKK-22
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa85heaKK-23
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Elektra Annika Palm83heaKK-24
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu82heaKK-25
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-26
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Golttvizen Hof Miro Julia Eesalu76rahuldavKK-27
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Allsaare Agra Jekaterina Aljohhina70rahuldavKK-28
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar64mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAMB Dion's AB Kiona Anu Kull57mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksAM Snowtear Ly Saardiskval.
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Estrellest Öömust Blacky Priit Tammesoo92väga heaKK-31
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Unerschrocken Prada Nelli Sõptšenko89heaKK-32
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn83heaKK-33-4
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Team Las Vegas Veiko Väljas83heaKK-33-4
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai80heaKK-35
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Quicken Piret Koor76rahuldavKK-36
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Centaur Janec Mururand73rahuldavKK-37
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing72rahuldavKK-38-9
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Joop Toomas Kattel72rahuldavKK-38-9
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman61mitterahuldav
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksCC Eaglemount Maya Bernadetta Livia Kask186I järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksKUL I'm Terra Antyda Amazing Susanna Metsla179I järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksISL Laara Katrin Rinaldo155II järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksWSS Netravati Friend Flint Sandra Poks154II järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn117.5III järkSK-ALG
19.08.11 SK-AVA eksamIPSONAnu OksMIX Mona Janne Koots152II järkSK-AVA
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Piirikoer Ferdinand Esta Kookmaa88heaKK-11
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa87heaKK-12
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar83heaKK-13-4
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMIX Rosy Birgit Piho83heaKK-13-4
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas71rahuldavKK-15
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik92väga heaKK-21
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Üllas Annika Soika62mitterahuldav
23.07.11 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar155II järkSK-ALG1
23.07.11 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi166.5I järkSK-AVA1
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIDA Europa Prima iz Ksaro Chestnaya Igra Elena Butromeyeva174.5I järkSK-ALG1
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Koerustükk Red Dingo Indie Ove Laars150II järkSK-ALG2
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko184.5I järkSK-AVA1
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksALK Momento Amber Iveta Pukite157.5II järkSK-AVA2
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani102III järkSK-AVA3
© 2010-2022 Mari Oblikas