EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet148II järkSK-AVA1
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Nebrett Kristi Vaidla144II järkSK-AVA2
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksIKS Volfrad Avi'Krispi Inga Järv140II järkSK-AVA3
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak114III järkSK-AVA4
19.08.02 SK-AVA eksamPÄRNUAnu OksLAB Juht Donatella Riho Jürvetson137III järkSK-AVA
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Thunderbolt Elena Kravchenko182I järkSK-ALG1
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste180I järkSK-ALG2
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Enzo Hendl Natalja Garastsenko168.5I järkSK-ALG3
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksPB La'sambelles Garconne Exquis Kert Lokotar-Reimann161I järkSK-ALG4
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMAL Virus vom Hause Diethelm Birgit Piho160.5I järkSK-ALG5
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Banana Bender Super Trouper Grete Ohak158.5II järkSK-ALG6
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Follow The Leader Knave Of Diamonds Jelena Dolski156.5II järkSK-ALG7
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMPS Vetmar Livi Mishely Meloni Egle Bartnikas151.5II järkSK-ALG8
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksNSR Active Asics Adelheid Ingrid Eha143.5II järkSK-ALG9
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksLHA Siimline's Miss Love Legacy Annika Maripuu172I järkSK-ALG1
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksMIX L Leiko Ken Irena Tammesoo171I järkSK-ALG2
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste120.5III järkSK-ALG3
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko190.5I järkSK-ALG1
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksWHT White Galanthus Ean Ebony Katri Valling172.5I järkSK-ALG2
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksALK Landzett Coyboy From Finland Annika Parv164.5I järkSK-ALG3
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande154.5II järkSK-ALG4
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste133III järkSK-ALG5
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksVIZ Gyrkovari Lelkes Piret Oja122III järkSK-ALG6
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Pandora Heli Säre114.5III järkSK-ALG7
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli97.5
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Tex Tiger Einar Hansing92.5
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMAL Komentajan Aniline Kristiina Ilves176.5I järkSK-ALG1
12.05.18 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Lucky Lucy Pille-Riin Sarv81
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko185.5I järkSK-ALG1
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik167.5I järkSK-ALG2
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Siimline's Tommy Hilfiger Diana Leppsoo163I järkSK-ALG3
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli185.5I järkSK-ALG1
15.07.17 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Õnnelik Brita Birgit Vana123III järkSK-ALG2
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Prider's Rising Star Helena Trus187I järkSK-ALG1
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksHOV Custos Liminis Aurelia Greta Rüütel175I järkSK-ALG2
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik140.5II järkSK-ALG3
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko138.5III järkSK-ALG4
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Fancy Annika Maripuu187I järkSK-ALG1
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksBC Rafferty vom Grünen Kuckuck Monika Põld179.5I järkSK-ALG2
29.05.16 SK-ALG võistlusSAAREAGAnu OksALK Peak River Fab Cratt Ene Rand124.5III järkSK-ALG3
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Alfa Valeri Vetserkovski176I järkSK-ALG1
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots173I järkSK-ALG2
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Star Light Son Hold Up Indrek Truu150.5II järkSK-ALG3
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova135III järkSK-ALG4
08.08.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots152.5II järkSK-ALG1
18.07.15 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksMIX Cashlyn Birgit Vana166.5I järkSK-ALG1
18.07.15 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Hurmuri Coffi Pille-Riin Sarv80.5
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskaja173I järkSK-ALG1
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson171I järkSK-ALG2
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Propwash Cinema Verite Mari Valgma152.5II järkSK-ALG3
© 2010-2020 Mari Oblikas