EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorOES Egor-Dego Aphrodite Marilin Kooskora161.25I järkSK-AVA4
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko294.5I järkSK-VÕI1
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa170.5I järkSK-AVA1
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets162I järkSK-AVA2
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi277I järkSK-EVÕI1
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva256I järkSK-VÕI1
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 180I järkSK-ALG1
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova175.5I järkSK-ALG2
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri172.5I järkSK-ALG3
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing169.5I järkSK-ALG4
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike164.5I järkSK-ALG5
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts160.5I järkSK-ALG6
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko179.5I järkSK-AVA1
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168I järkSK-AVA2
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun160I järkSK-AVA3
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak267I järkSK-VÕI1
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksIS Sign of Constancy Fast And Furious Märten Kress172.5I järkSK-ALG1
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBRI Ottokar Domma Moravia Campanella Katrin Saarinen165I järkSK-ALG2
08.09.06 SK-EVÕI võistlusIPSONAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu272.5I järkSK-EVÕI1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun185.5I järkSK-ALG1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets176I järkSK-ALG2
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 161I järkSK-ALG3
28.06.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai165I järkSK-AVA1
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Curie Aet Leemet182I järkSK-ALG1
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar179I järkSK-ALG2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman175.5I järkSK-ALG3
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksIS Summersweet Ellinor Irene Ploom170.5I järkSK-ALG4
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing168I järkSK-ALG5
20.05.06 SK-EVÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu256.5I järkSK-EVÕI1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Woksebs Queen Birgit Tilk183.5I järkSK-ALG1
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Ophelia Ene Sikk178.5I järkSK-ALG2
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163I järkSK-ALG3
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai160I järkSK-ALG4
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist184.5I järkSK-AVA1
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau162I järkSK-AVA2
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova189I järkSK-ALG1
08.09.05 SK-EVÕI võistlusESTÜAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu271.5I järkSK-EVÕI1
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist182.5I järkSK-ALG1
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau162.5I järkSK-ALG2
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi192I järkSK-ALG1
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168.5I järkSK-ALG2
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau163.5I järkSK-ALG3
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Flutwelle Derby Varju Kuusemets173.5I järkSK-AVA1
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer165.5I järkSK-AVA2
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak165I järkSK-AVA3
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva188.5I järkSK-ALG1
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann174I järkSK-ALG2
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163.5I järkSK-ALG1
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak168.5I järkSK-AVA1
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksLAB Juht Donatella Riho Jürvetson177I järkSK-AVA1
© 2010-2021 Mari Oblikas