EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi158.5II järkSK-AVA2
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SLK Assauwehof Eden Irina Andrejeva158II järkSK-ALG5
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn158II järkSK-AVA2
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet157.5III järkSK13
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksALK Momento Amber Iveta Pukite157.5II järkSK-AVA2
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus157.5II järkSK-AVA2
27.01.13 SK-VÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Amazing Amber Viktoria Lumbe157
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann157
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Follow The Leader Knave Of Diamonds Jelena Dolski156.5II järkSK-ALG7
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.5II järkSK-AVA3
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 156.5II järkSK-AVA2
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksTER Conchita Regina Koemets156.5II järkSK-ALG5
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli156.25II järkSK-ALG5
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Heleros Hekla Enely Öeren156II järkSK-ALG5
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Aiko Lee Urve Hiie156II järkSK-ALG1
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova155.5II järkSK-AVA2
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksBKK Private-Stefal Donner Signe Peeker155.5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets155.5II järkSK-ALG6
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist155.5II järkSK-ALG4
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksROT Goldenbeck Cimba Tiia Sundla155.5II järkSK-AVA2
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksGS Finfair Loch Carron Raili Laani155II järkSK-ALG
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksISL Laara Katrin Rinaldo155II järkSK-ALG
23.07.11 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar155II järkSK-ALG1
19.06.10 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksMAL Amely Galina Filina155II järkSK-AVA3
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande154.5II järkSK-ALG4
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik154.5
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Norbon Hill Bell Olive Nuare Argo Priivits154.5II järkSK-ALG6
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann154.5II järkSK-ALG2
04.07.15 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksJRT Scarlett Bevy Jr Secret Hope Jaanus Rand154III järkSK12
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksWSS Netravati Friend Flint Sandra Poks154II järkSK-ALG
02.06.12 SK-AVA võistlusAKTIIVAnu OksVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi153.5II järkSK-AVA1
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets153.5II järkSK-AVA4
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Stark Fassen Evelyn Evgeni Kozlov153.5II järkSK-AVA1
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksKUL Rogerwiek Action Boy Triin Kass153II järkSK-ALG
08.08.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Icepeak Ray's Fellow Dreamer Janne Koots152.5II järkSK-ALG1
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Propwash Cinema Verite Mari Valgma152.5II järkSK-ALG3
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup152.5
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC My Trusted Friend Brona Viktoria Lumbe152.5II järkSK-AVA5
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksLAB Reval Dream Zagadka Karin Aidla152.5II järkSK-ALG7
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaGRO Champion Camus Formule Viktoria Jazõkova152.5II järkSK-ALG5
08.09.06 SK-AVA võistlusIPSONAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets152.5II järkSK-AVA1
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi152.5II järkSK-ALG1
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid152.5II järkSK-ALG5
19.08.11 SK-AVA eksamIPSONAnu OksMIX Mona Janne Koots152II järkSK-AVA
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau152
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksMPS Vetmar Livi Mishely Meloni Egle Bartnikas151.5II järkSK-ALG8
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaTER Melin Lee Daw Thin Tarass Eliko Melb151.5II järkSK-AVA3
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorST Hocline's Jackpot Kerttu Rahe151.5II järkSK-ALG6
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa151.5II järkSK-ALG7
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer151.5
© 2010-2020 Mari Oblikas