EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
23.09.07 KK-2 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman105heaKK-21
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Beke-Biene Hanna-Maria Zeilanova123väga heaKK-21
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Odette Hanired del Rio Bianco Kaidi Juurik116.5heaKK-22
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Teresa Thaiz iz Korolevstva D'Allba Larissa Porõvkina49.5nõrk
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Vikkervaaran Velmu-Veela Katja Hakkarainen122väga heaKK-21
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Naks Ülle Rauk111.5heaKK-23
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe105heaKK-24
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksDOB Phantasy De Grande Vinko Gaida Helandi97.5rahuldav
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal125.5väga heaKK-21
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud110.5heaKK-22
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa107heaKK-23
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
13.05.06 KK-2 võistlusEBÜAnu OksBOX Felicitas Ceres Scarlet Bee Kristi Nöps117.5heaKK-21
17.12.05 KK-2 eksamEKSLAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi114heaKK-2
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm125.5väga heaKK-21
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist119heaKK-22
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Drakon Meeli Puusepp115heaKK-23
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet111heaKK-24
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer109.5heaKK-25
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik130väga heaKK-21
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets129.5väga heaKK-22
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist124.5väga heaKK-23
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet117heaKK-24
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar87rahuldav
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Eger Anneli Pajur117heaKK-21
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal115heaKK-22
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson111heaKK-23
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo123väga heaKK-21
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBLK Atlanda Liia Leer118heaKK-22
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi111heaKK-23
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksROT Goldenbeck Diana Anu Grünthal114.5heaKK-21
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Fest Kiefer Fanta Riina Leet112heaKK-22
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Yackly Anu Noormägi111heaKK-23
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Ürmelly Karneli Tõnning101.5rahuldav
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Aussenhaus Esto Arne Kadanik97rahuldav
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Zilan iz Zoosfery Katleen Lukin120.5väga heaKK-21
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen100.5rahuldav
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi126väga heaKK-21
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Dempsy Piret Kants117.5heaKK-22
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo110heaKK-23
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas135võrratuKK-21
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova122väga heaKK-22
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur118heaKK-23
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas117.5heaKK-24
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estredet Kathleen Helgi Toomla121väga heaKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Briatore Archi Peep Arro120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Winston Igor Vasin118heaKK-24
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas108heaKK-25
© 2010-2022 Mari Oblikas