EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Abrekk Aleksander Mihelson124väga heaKK-1
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksWCP Ingermanlandija Premium Alina Fedorova187
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Yukki Hill Shaman's Eye Alisa Lavrova101.5III järkSK-ALG9
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn83heaKK-33-4
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn232II järkSK-EVÕI2
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn79rahuldavKK-31-2
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn215III järkSK-VÕI2
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn82heaKK-32
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn243.25II järkSK-VÕI1
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn202.5III järkSK-VÕI2
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn140.5II järkSK-AVA3
15.09.07 SK-ALG võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn174.75I järkSK-ALG1
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn146II järkSK-ALG1
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn130III järkSK-ALG10
08.09.05 SK-AVA võistlusESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn158II järkSK-AVA2
14.12.03 KK-1 eksamESTÜAnu OksISS Estrellest Brown Boss Bom-Bom Aljo Pärn112heaKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Nuusu Allan Tibar64mitterahuldav
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksJRT Avatar Alsu Abzalova64
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Faiter Erfolg Dieselbe Alvar Unuks106III järkSK-ALG8
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksCC Dammifo The Soul Anastasia Mankova207III järkSK39
15.07.17 SK2 võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Ophelia Anastasiia Mankova167
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Queen Of Rain Andreas Viikvald142.5II järkSK-ALG7
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Cäsar vom Römerwall Andrei Hramtsov128.5III järkSK-ALG11
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas71rahuldavKK-15
24.07.10 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas74rahuldavKK-11
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksSLK Etna Kopu Vilkas Andres Kiivediskval.
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Heleros Esper Andres Pedaste58mitterahuldav
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Zack Andres Sepp116heaKK-1
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksMIX Muki Andres Võsa136III järkSK-ALG5
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Urmuri Rolf Andrus Räämet78rahuldavKK-12
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet126väga heaKK-32
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet129väga heaKK-31
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet123.5väga heaKK-33
22.09.02 SK-VÕI võistlusEDÜAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull206III järkSK-VÕI1
19.08.02 SK-ALG eksamPÄRNUAnu OksIT Champion's Family Charlotte Andry Kikkull141II järkSK-ALG
19.08.02 SK-VÕI eksamPÄRNUAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull266.5I järkSK-VÕI
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Elton Angela Kotsmareva62mitterahuldav
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksMT Ökula Cid Angeliina Schwindt111heaKK-1
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksJRT Gang-Staff Chillout Ann Keevallik113.5III järkSK-ALG4
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksRR Aresvuma Yutanga Hayati Anna Kuzmina137III järkSK-ALG
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Frank Anna Luik94.5rahuldav
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko182.5I järkSK-ALG2
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko140.5II järkSK-ALG7
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)KUL Guldfynd's Ity Isac Anna Sadunenko165.5I järkSK-ALG4
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)VLK Ariadna Pathfinder Sardogs Anna Vinogradova110III järkSK-ALG7
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Vanessa Victoria Anne Nurmik96rahuldav
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet150II järkSK-AVA4
16.07.03 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet148II järkSK-AVA1
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Metaxa Anne Peet174I järkSK-ALG4
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksBC Tending Bonfire Anne Tammiksalu296I järkSK31
© 2010-2020 Mari Oblikas