EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks61mitterahuldav
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Springisland Ute Quinkent Karoliina Raudsepp61
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau61nõrk
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Inxest Aranda Merlin Kanter62mitterahuldav
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Sofi Helena Kask62mitterahuldav
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Allsaare Buran Esta Kookmaa62mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksSLK Aussenhaus Kennedy Aime Tavel62mitterahuldav
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Üllas Annika Soika62mitterahuldav
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Elton Angela Kotsmareva62mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Chuck Norris Olav Randma63mitterahuldav
10.06.12 KK-3 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiirastulen Aron Kersti Nüüd63mitterahuldav
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask63mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Wunderstern Melvin Meelis Karo64mitterahuldav
15.07.17 SK1 võistlusKAGUAnu OksJRT Avatar Alsu Abzalova64
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Nuusu Allan Tibar64mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Egeria Agle Oissar64mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Debby Liis Saks65mitterahuldav
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi65.5mitterahuldav
23.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus65.5mitterahuldav
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša65.5nõrk
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksVLK Born To Win White Target Kersti Pink66mitterahuldav
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa66mitterahuldav
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksVLK White Gold Dream Bonny Mihkel Rikas66mitterahuldav
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Estrellest Karu-Mati Lembit Toomsalu66mitterahuldav
29.08.10 KK-2 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Briatore Rits Reena Tasa66mitterahuldav
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon66mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Cherny Ritsar Geniy Va'leson Merlin Kanter67mitterahuldav
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksROT Hofzumberg Galaxy Merlin Kanter67mitterahuldav
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksSLK Estrellest Ax Attila Maiu Rõbakov67mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksNF Lisaiving Fandango Kaili Penu67mitterahuldav
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Immaterial Girl Kristi Tamm67
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Felicitala Innar Kaasik67mitterahuldav
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest D'Ohitika Helen Tähve67mitterahuldav
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Princess Piandra Mare Meldre68mitterahuldav
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKSN Cessy Priit Rattur68.5
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Upsider Katrin Mänd69mitterahuldav
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksCPK Milli Miller Stormy Toomas Truumure69mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksDOB Devina Iz Korolevstva D'Allba Hannes Olev70rahuldavKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Pippa Ave Oppo70rahuldavKK-1
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksMIX Ironda Kuraz Elite Eliise Aasa70rahuldavKK-1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Fest Kiefer Lavita Inge Uigru70rahuldavKK-1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Allsaare Agra Jekaterina Aljohhina70rahuldavKK-28
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Ergo Hille Kask70rahuldavKK-1
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi70.5rahuldavKK-1
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša70.5
12.05.18 KK-1 võistlusKAGUAnu OksAST Optimus Prime S'almaznogo Ostrova Killu Kaasik71rahuldavKK-12
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksSLK Heleros Odelia Einar Hansing71rahuldavKK-22
23.07.11 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas71rahuldavKK-15
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksSLK Aussenhaus Isabel Aarne Väli71rahuldavKK-33
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cändy Illar Aigro71rahuldavKK-15
© 2010-2022 Mari Oblikas