EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
eelmine 1 ... 17 18 19 20 21 22 23
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-31
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Rayntes Boss Tiiu Lepp123väga heaKK-32
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas121väga heaKK-33
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Kronis Lisbeth Piret Kants123väga heaKK-11
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi126väga heaKK-21
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Margman Lady Queen Vilve Ala-Paal128väga heaKK-31
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis124.5väga heaKK-32
31.08.03 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Cassius-Roi Andrus Räämet123.5väga heaKK-33
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Quindo Õnnely Aruste126.5väga heaKK-11
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yarko Epp Maltis123.5väga heaKK-12
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova122väga heaKK-22
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova125.5väga heaKK-32
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik131väga heaKK-1
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur126.5väga heaKK-12
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estredet Kathleen Helgi Toomla121väga heaKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksDOB Hainide Ona-Orcana Katrin Oblikas120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Briatore Archi Peep Arro120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova132väga heaKK-31
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Es Caten Detto Urve Lageda129.5väga heaKK-32
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Windbeutel Airin Ingrid Mahoni127.5väga heaKK-33
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksBOX Canis Gomeisa Flaky Blanda Eve Eisenschmidt123väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen De'ja-Vu Veiko Väljas130väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen Kla'ra Veiko Väljas126väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Abrekk Aleksander Mihelson124väga heaKK-1
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksTER Melin Lee Dinryan Merell Marilin Kooskora96võrratuKK-31
22.09.02 KK-2 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas135võrratuKK-21
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Fanta Urve Lageda134.5võrratuKK-31
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSSN Airis Tatjana Fjodorova135võrratuKK-11
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Bagira Jaano Martin Ots136võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Aussenhaus Akeina Heidi Tamm134võrratuKK-1
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Briatore Barbara Tõnu Ots134.5võrratuKK-2
eelmine 1 ... 17 18 19 20 21 22 23
© 2010-2021 Mari Oblikas