EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša65.5nõrk
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe122.5väga heaKK-13
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Inchmurrin Ivi Luht110.5heaKK-19
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSSN Phoenix Emperor Power Spice Jaanika Kuldmaadiskval.
12.05.18 SK3 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Teeny Weeny Valentina Paškevica202.5III järkSK34
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Run To Win Olga Dmitrieva218II järkSK13
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSSN Glance's Destiny Ratory Olga Dmitrijeva232.5II järkSK36
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Unison Perfect Olga Lomovtseva79rahuldavKK-13
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Cäsar vom Römerwall Andrei Hramtsov128.5III järkSK-ALG11
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel129.5
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel175
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja102III järkSK-AVA6
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel103
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel180.75
01.05.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja146II järkSK-AVA1
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSSN Gloris Rita Marianne Kreisman59mitterahuldav
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel148II järkSK-ALG6
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman131III järkSK-AVA6
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman175.5I järkSK-ALG3
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman113heaKK-12
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Habanera Sergei Mirošnikov103.5rahuldav
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen118III järkSK-AVA9
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksSSN Arandaamire Lilian Holts115heaKK-12
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen164I järkSK-ALG7
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSSN Airis Tatjana Fjodorova135võrratuKK-11
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste180I järkSK-ALG2
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko172
07.07.18 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSN Lilith Khagrass Aet Kaljuste120.5III järkSK-ALG3
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko211III järkSK15
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSN Udolas Vaivorykšte Elena Kravchenko138.5III järkSK-ALG4
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Chic Caron Kairi Liiv93väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Schwarze Libelle Agatha Maire Õunmaa92väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Fööniks Farah-Frist Merike Võsu92väga heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli81heaKK-1
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Wunderstern Melvin Meelis Karo64mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Inxest Aranda Merlin Kanter62mitterahuldav
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Es'beryll Anni Donna Eleri Ehamaa80heaKK-2
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Kira Svetlana Ivkova76rahuldavKK-2
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Follow The Leader Knave Of Diamonds Jelena Dolski156.5II järkSK-ALG7
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aik Tatjana Tšernjakova90väga heaKK-33-4
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Ultimate Jäqsy Katrin Mänd85heaKK-35-6
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Jabina Quick Mare Adermann85heaKK-35-6
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Carlo Toomas Kriisa80heaKK-37
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aza Tatjana Tšernjakova76rahuldavKK-310-11
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik74rahuldavKK-312
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Upsider Katrin Mänd69mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel56mitterahuldav
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande154.5II järkSK-ALG4
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Pandora Heli Säre114.5III järkSK-ALG7
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSLK Maleficent Black Ruby Marelle Papli97.5
© 2010-2020 Mari Oblikas