EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.07.17 KK-3 võistlusKAGUAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino72rahuldavKK-31
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing72rahuldavKK-38-9
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Wunderstern Joop Toomas Kattel72rahuldavKK-38-9
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Tommi Ülle Tõnus72rahuldavKK-3
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksIS Sign of Constansy Freestyle Helena Leppik72
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksBOX Golden Amulette Concerto Brillante Eve Makke73rahuldavKK-14
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksLAB Sophie For Dolbia Sykstus Marilis Saul73rahuldavKK-1
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Centaur Janec Mururand73rahuldavKK-37
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar73rahuldavKK-33
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksACD Koerustükk Red Angel Marelii Pirsi73
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Õnnex Eve Pungas73rahuldavKK-35
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's El Grafito Galina Šeršneva73.5
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Larko Varg Tõnu Armulik74rahuldavKK-312
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho74rahuldavKK-21
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksSLK Wunderstern Myyth Ülle Vahesaar74rahuldavKK-34
29.08.10 KK-1 võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar74rahuldavKK-12
24.07.10 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas74rahuldavKK-11
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Gundi vom Kirchenbruch Maire Õunmaa74rahuldavKK-1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Felicity Katrin Kask74
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksKUL Star Light Son Nice Nelly Merlin Kanter75rahuldavKK-1
28.07.17 KK-1 eksamERÜAnu OksSLK Margman Symon Ülle Rande75rahuldavKK-1
15.07.17 KK-1 võistlusKAGUAnu OksKUL Double Flame Jamie Shine Kaidi Kobar75rahuldavKK-17
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fleur Noblesse Helve Käro75rahuldavKK-32
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar75rahuldavKK-2
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksACD Wallaroo Jinn Qui-Gong Triin Tamme75
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Alfrastar Ene Vagur-Saarinen75rahuldavKK-14
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksIWT Sonas Kristoll Always Happy Hanna-Maria Zeilanova76rahuldavKK-1
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Kira Svetlana Ivkova76rahuldavKK-2
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Unerschrocken Aza Tatjana Tšernjakova76rahuldavKK-310-11
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksALK Capricole Crazy About You Tuuli Vaino76rahuldavKK-310-11
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Golttvizen Hof Miro Julia Eesalu76rahuldavKK-27
19.11.11 KK-3 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Quicken Piret Koor76rahuldavKK-36
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksILK Saagelin Naskur Njosnari Julia Saarestik76
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Lucky Tarvo Alev76rahuldavKK-13
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste76rahuldavKK-22
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm76rahuldavKK-34
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksISS Estrellest Pamela Birgit Piho77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSLK Ratsumestarin Gandalf Eveli Kauksi77rahuldavKK-14-5
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer77rahuldavKK-21
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-26
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksMAL Komentajan Aniline Birgit Piho78rahuldavKK-39
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksMIX Rambo Regina Tomson78rahuldavKK-13
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Jamboree Krakatau Monika Rusing78rahuldavKK-1
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksMIX Lotte Vahur Viitmaa78rahuldavKK-14
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Urmuri Rolf Andrus Räämet78rahuldavKK-12
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Jaquline Liidia Suurpere78rahuldavKK-33
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu79rahuldavKK-38
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu79rahuldavKK-33
18.07.15 KK-1 võistlusKAGUAnu OksSSN Angelstone Unison Perfect Olga Lomovtseva79rahuldavKK-13
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Elisee Raili Suits79rahuldavKK-1
© 2010-2022 Mari Oblikas