EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova148II järkSK-AVA6
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova178.5I järkSK-ALG4
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Kira Svetlana Ivkova76rahuldavKK-2
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen118III järkSK-AVA9
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Pamela Sven Pekkenen164I järkSK-ALG7
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksKUL I'm Terra Antyda Amazing Susanna Metsla179I järkSK-ALG
10.06.12 KK-1 võistlusKAGUAnu OksMAL Kiosan's Orion Stefi Praakli57mitterahuldav
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets195.75III järkSK-VÕI3
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets162I järkSK-AVA2
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets153.5II järkSK-AVA4
08.09.06 SK-AVA võistlusIPSONAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets152.5II järkSK-AVA1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets176I järkSK-ALG2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets155.5II järkSK-ALG6
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets210III järkSK-VÕI2
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163I järkSK-ALG3
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets163.5I järkSK-ALG1
26.08.06 KK-3 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Argos Sirje Kaldamäe105heaKK-31-2
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Stark Fassen Night Deemon Silja Malmberg116heaKK-14
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi119heaKK-34
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Orlando Siiri Hundimägi126.5väga heaKK-12
23.07.11 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi166.5I järkSK-AVA1
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi88heaKK-11
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksTER Montmorenja's Elleville Gerberos Sigrid Hütsi158.5II järkSK-AVA2
24.07.10 SK-VÕI võistlusKAGUAnu OksTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi171
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorTER Kora Iž Žvaigždes Sigrid Hütsi152.5II järkSK-ALG1
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksBKK Private-Stefal Donner Signe Peeker155.5
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBKK Private-Stefal Donner Signe Peeker181I järkSK-ALG2
04.11.12 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo53mitterahuldav
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Trago Signe Paavo50mitterahuldav
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Habanera Sergei Mirošnikov103.5rahuldav
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksWSS Netravati Friend Flint Sandra Poks154II järkSK-ALG
29.11.15 KK-1 eksamVIKOAnu OksSLK Defendervil Gremlin Rita Uuetaludiskval.
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Assuwehof Donner Rita Tehvo90väga heaKK-1
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Great Gil Rita Sooman134.5III järkSK-ALG5
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Great Gil Rita Sooman128III järkSK-ALG8
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksHOV Hoffen-Damms Zass Riina Ristsookatkestas
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Fest Kiefer Fanta Riina Leet112heaKK-22
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-26
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksSKS Damirazin Hula-Hula Riikka Pulliainen238II järkSK-EVÕI3
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksLAB Annabelle Riho Jürvetson127.5III järkSK-ALG2
25.04.04 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksLAB Juht Donatella Riho Jürvetson177I järkSK-AVA1
19.08.02 SK-AVA eksamPÄRNUAnu OksLAB Juht Donatella Riho Jürvetson137III järkSK-AVA
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm76rahuldavKK-34
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm130väga heaKK-31
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm123.5väga heaKK-32
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm124.5väga heaKK-32
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSBT Mooncraft's Vainglorius Brindle Girl Reili Rooden107.5heaKK-14
05.03.16 SK1 võistlusTAKOAnu OksMIX Rambo Regina Tomson222.5II järkSK11
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksMIX Rambo Regina Tomson78rahuldavKK-13
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksCC Timoniere Giorgina Regina Tomson222.5II järkSK12
© 2010-2020 Mari Oblikas