EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
31.07.10 KK-1 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Urmuri Rolf Andrus Räämet78rahuldavKK-12
31.07.10 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Fleur Noblesse Helve Käro75rahuldavKK-32
24.07.10 KK-1 võistlusKAGUAnu OksVLK Bright Light From Kontrastas Andres Kaljas74rahuldavKK-11
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Urmuri Kapral Tõnu Mägi70.5rahuldavKK-1
23.12.09 KK-1 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Ergo Hille Kask70rahuldavKK-1
04.10.09 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar73rahuldavKK-33
25.07.09 KK-3 eksamIPSONAnu OksMIX Tommi Ülle Tõnus72rahuldavKK-3
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Gundi vom Kirchenbruch Maire Õunmaa74rahuldavKK-1
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Deli Heli Hannus79rahuldavKK-2
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar75rahuldavKK-2
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Lucky Tarvo Alev76rahuldavKK-13
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Alfrastar Ene Vagur-Saarinen75rahuldavKK-14
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cändy Illar Aigro71rahuldavKK-15
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste76rahuldavKK-22
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Jaquline Liidia Suurpere78rahuldavKK-33
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm76rahuldavKK-34
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Õnnex Eve Pungas73rahuldavKK-35
17.11.07 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar100rahuldav
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksDOB Phantasy De Grande Vinko Gaida Helandi97.5rahuldav
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm95rahuldav
13.05.06 KK-3 võistlusEBÜAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi90.5rahuldav
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Kelvin Helle Kaljula95.5rahuldav
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili91rahuldav
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar87rahuldav
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar89.5rahuldav
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson98rahuldav
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Habanera Sergei Mirošnikov103.5rahuldav
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav102.5rahuldav
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Ürmelly Karneli Tõnning101.5rahuldav
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Aussenhaus Esto Arne Kadanik97rahuldav
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Vanessa Victoria Anne Nurmik96rahuldav
28.09.03 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen100.5rahuldav
22.09.02 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Frank Anna Luik94.5rahuldav
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Tenerife Jaan Hiienurm98.5rahuldav
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav89.5rahuldav
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Ly-Lafemme Linda Käär102.5rahuldav
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksKO Päikese Paiste Singera ?97rahuldav
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Teresa Thaiz iz Korolevstva D'Allba Larissa Porõvkina49.5nõrk
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau61nõrk
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Steinhain Iwett Raul Õismaa44.5nõrk
12.06.05 KK-1 võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša65.5nõrk
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Ex'Cort Devon-Dior Jelena Braga84nõrk
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Wunderstern Melvin Meelis Karo64mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Chuck Norris Olav Randma63mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Inxest Aranda Merlin Kanter62mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Private-Stefal Rihanna Margus Mägi60mitterahuldav
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste56mitterahuldav
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksMIX Peeter Esimene Olav Randma59mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksSLK Estrellest Upsider Katrin Mänd69mitterahuldav
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksROT Cherny Ritsar Geniy Va'leson Merlin Kanter67mitterahuldav
© 2010-2020 Mari Oblikas