EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
08.01.11 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko184.5I järkSK-AVA1
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI1
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus285I järkSK-VÕI1
08.01.11 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova265.5I järkSK-VÕI3
24.07.10 SK-AVA võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus164I järkSK-AVA1
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus187I järkSK-ALG1
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu278.5I järkSK-EVÕI1
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova235II järkSK-EVÕI2
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova155.5II järkSK-AVA2
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu262I järkSK-EVÕI1
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu267I järkSK-EVÕI1
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova169I järkSK-AVA1
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova140.5II järkSK-AVA2
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299I järkSK-EVÕI1
03.05.08 SK-EVÕI võistlusSAAREAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu240.5II järkSK-EVÕI1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu190.5I järkSK-ALG1
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu266.5I järkSK-EVÕI2
15.09.07 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Kaja KoorBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu251II järkSK-EVÕI1
14.01.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu245.5II järkSK-EVÕI1
08.09.06 SK-EVÕI võistlusIPSONAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu272.5I järkSK-EVÕI1
28.06.06 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu225II järkSK-EVÕI1
20.05.06 SK-EVÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu256.5I järkSK-EVÕI1
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid140.5II järkSK-AVA3
08.09.05 SK-EVÕI võistlusESTÜAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu271.5I järkSK-EVÕI1
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid152.5II järkSK-ALG5
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Brikke Kätlin Heinlaid127.5III järkSK-ALG5
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu193.5I järkSK-AVA1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu177.5I järkSK-AVA2
19.11.11 KK-1 võistlusARTICUSAnu OksBE Eileen Blue Des Bergers De Corail Kristi Roosvald83heaKK-12
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko209.5III järkSK-EVÕI3
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko243.5II järkSK-EVÕI2
05.09.09 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko224II järkSK-EVÕI2
06.09.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko249.5II järkSK-EVÕI3
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko251.5II järkSK-EVÕI3
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko294.5I järkSK-VÕI1
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko179.5I järkSK-AVA1
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko125III järkSK-AVA3
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho182
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho74rahuldavKK-21
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksBGL Bently Birgit Piho82heaKK-21
08.08.15 SK1 võistlusTAKOAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet216II järkSK14
18.07.15 SK1 võistlusKAGUAnu OksBGR Sign of Constancy Apple Aet Leemet157.5III järkSK13
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBGR Volfrad Ellin's Golden Catlyn Marika Bander181I järkSK-ALG1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBGR Sign of Constancy Apple Luise Leemet119.5III järkSK-ALG6
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Private-Stefal Rihanna Margus Mägi60mitterahuldav
15.06.13 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn94.5
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BKK Nike Von Roda Bgskreta First Ligija Frišfelde116.5III järkSK-ALG6
04.11.12 KK-1 eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Elisee Raili Suits79rahuldavKK-1
30.06.12 SK-ALG võistlusEVLÜAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn161.5I järkSK-ALG4
19.08.11 SK-ALG eksamIPSONAnu OksBKK Ridon Hennet Gwen Stefani Markus Pärn117.5III järkSK-ALG
© 2010-2020 Mari Oblikas