EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
16.07.03 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Fredy Tiit Blaat264.5I järkSK-VÕI1
22.09.02 SK-VÕI võistlusEDÜAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull206III järkSK-VÕI1
19.08.02 SK-VÕI eksamPÄRNUAnu OksDOB Marland Cenna Octavia Andry Kikkull266.5I järkSK-VÕI
27.10.13 SK-EVÕI eksamTSKKAnu OksMAL Amely Galina Filina247II järkSK-EVÕI
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu287.5I järkSK-EVÕI1
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko281I järkSK-EVÕI2
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus276.5I järkSK-EVÕI3
15.09.13 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova228.5II järkSK-EVÕI4
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu294I järkSK-EVÕI1
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko287I järkSK-EVÕI2
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova235II järkSK-EVÕI3
15.06.13 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus226.5II järkSK-EVÕI4
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko237II järkSK-EVÕI1
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova234.5II järkSK-EVÕI2
23.02.13 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu223.5III järkSK-EVÕI3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko305I järkSK-EVÕI1
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI2
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova276.5I järkSK-EVÕI3
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus275.5I järkSK-EVÕI4
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)CPK Oldercland Gilaris Emiliya Nikolaeva275I järkSK-EVÕI5
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)LAB Rechel Tropic Chans Irina Popjonoka259.5I järkSK-EVÕI6
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova241II järkSK-EVÕI7
27.01.13 SK-EVÕI võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)BC Wonder Westspacy Galina Feodorova209III järkSK-EVÕI8
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko283I järkSK-EVÕI1
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Contact Point Libra Varvara Bolshakova244.5II järkSK-EVÕI2
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova236.5II järkSK-EVÕI3
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksHOV Asko Greta Rüütel223.5III järkSK-EVÕI4
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman209III järkSK-EVÕI5
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Janne Koots164.5
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu297I järkSK-EVÕI1
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus261I järkSK-EVÕI2
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko206III järkSK-EVÕI3
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova170.5
10.06.12 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel129.5
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Maeglin Hurricane Natalja Garastsenko219.5III järkSK-EVÕI1
09.06.12 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman200III järkSK-EVÕI2
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Amazing Grace of Shamrock Field Helena Trus287I järkSK-EVÕI1
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksHOV Asko Greta Rüütel257.5I järkSK-EVÕI2
02.06.12 SK-EVÕI võistlusAKTIIVAnu OksBC Born To Win From Amber Lat Svetlana Zolotnikova253II järkSK-EVÕI3
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu299.5I järkSK-EVÕI1
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn232II järkSK-EVÕI2
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Quickstep of Skyrocket Marika Kuusman224II järkSK-EVÕI3
08.01.11 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel175
24.07.10 SK-EVÕI võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik165
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu278.5I järkSK-EVÕI1
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Admirably Victory Nat's Galaxy Vladislava Akimova235II järkSK-EVÕI2
19.06.10 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko209.5III järkSK-EVÕI3
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu262I järkSK-EVÕI1
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko243.5II järkSK-EVÕI2
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksSKS Damirazin Hula-Hula Riikka Pulliainen238II järkSK-EVÕI3
© 2010-2020 Mari Oblikas