EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 420 tulemust (24 eksamit ja 24 võistlust, millel osales 313 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
12.08.14 BH eksamVIKOMari OjarandSSN Angelstone Trendy Lady Lembit KaltersooritatudBH
12.08.14 BH eksamVIKOMari OjarandSLK Assauwehof Erbe Rita TehvosooritatudBH
12.08.14 BH eksamVIKOMari OjarandALK Capricole Crazy About You Tuuli VainosooritatudBH
12.08.14 BH eksamVIKOMari OjarandSLK Estrellest Iso Nero Ülo KaissooritatudBH
20.07.14 IPO-1 eksamSPORTMari OjarandSLK Margman Niten Piret Koor258heaIPO-1
20.07.14 IPO-2 eksamSPORTMari OjarandMAL Ruutipussi Nuutti Taivo Maar270väga heaIPO-2
20.07.14 IPO-2 eksamSPORTMari OjarandSLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing238rahuldavIPO-2
20.07.14 IPO-2 eksamSPORTMari OjarandSLK Golttvizen Hof Orry Ingrid Mahoni236rahuldavIPO-2
12.10.13 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandBC Mainspring Tjika Monika Põld85heaKK-11
12.10.13 KK-1 võistlusEVLÜMari OjarandVLK Born To Win White Mayday Kai Saar72rahuldavKK-12
12.10.13 KK-3 võistlusEVLÜMari OjarandALK Momento Mistika Sailing To Peak River Annika Maripuu93väga heaKK-31
12.10.13 KK-3 võistlusEVLÜMari OjarandSLK Daana Ivo Milli87heaKK-32
12.10.13 KK-3 võistlusEVLÜMari OjarandSLK Golttvizen Hof Bodo Kaidi Kask82heaKK-33
13.04.13 KK-1 võistlusIPSONMari OjarandMIX Fredi Marika Reinol79rahuldavKK-11
13.04.13 KK-1 võistlusIPSONMari OjarandVLK Estrellest Xarrety Erki Muru78rahuldavKK-12
13.04.13 KK-1 võistlusIPSONMari OjarandSLK Heleros Frisbee Kersti Põllumäe75rahuldavKK-13
13.04.13 KK-1 võistlusIPSONMari OjarandMIX Nasser Toomas Truumurediskval.
13.04.13 KK-3 võistlusIPSONMari OjarandSLK Daana Ivo Milli83heaKK-31
13.04.13 KK-3 võistlusIPSONMari OjarandHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel82heaKK-32
13.04.13 KK-3 võistlusIPSONMari OjarandSLK Estrellest Hurmuri Hundiin Anu Oks77rahuldavKK-33
13.04.13 KK-3 võistlusIPSONMari OjarandSLK Margman Diffany Maire Õunmaa72rahuldavKK-34
13.04.13 KK-3 võistlusIPSONMari OjarandSLK Heleros Hekla Enely Öeren36mitterahuldav
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandDOB Rochesterriley Maris Raik90väga heaKK-31
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandMAL Amely Galina Filina88heaKK-32
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Unerschrocken Prada Nelli Sõptšenko87heaKK-33
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Estrellest Hurmuri Hundiin Anu Oks85heaKK-34
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Unerschrocken Pink Leie Pajula83heaKK-35
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandAMB Dion's AB Kiona Anu Kull82heaKK-36-7
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandKUL Meiepere Creme Gracia Pirgit Pai82heaKK-36-7
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Unerschrocken Schico Aljona Jeremejeva80heaKK-38
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-39
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Margman Diffany Maire Õunmaa76rahuldavKK-310
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Estrellest Cherry-Centurion Leonid Garus72rahuldavKK-311
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva71rahuldavKK-312
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Gospodin Rostov Shagan Gunnar Alamaa70rahuldavKK-313-14
15.09.12 KK-3 võistlusEKL-KKKMari OjarandSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing70rahuldavKK-313-14
15.09.12 KK-2 võistlusIPSONMari OjarandHOV Nicky vom Hause Luka Greta Rüütel84heaKK-21
15.09.12 KK-2 võistlusIPSONMari OjarandSLK Heleros Hekla Enely Öeren83heaKK-22
15.09.12 KK-2 võistlusIPSONMari OjarandSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa77rahuldavKK-23
15.09.12 KK-2 võistlusIPSONMari OjarandSLK Margman Wildfire Wanda Monika Rusing67mitterahuldav
15.09.12 KK-2 võistlusIPSONMari OjarandVLK Kauruna Eke-Eirenne Rainer Rohi55mitterahuldav
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandSLK Estrellest Vapper Viola Galina Murel75rahuldavKK-1
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandMIX Fredi Marika Reinol73rahuldavKK-1
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandWSS Netravati Friend Flint Sandra Poks70rahuldavKK-1
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandSLK Margman Ithaka Sirli Leok70rahuldavKK-1
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandVLK Estrellest Xarrety Erki Muru64mitterahuldav
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandSLK Hellraiser Eiche Karin Põldoja63mitterahuldav
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandSLK Margman Iceman Maire Õunmaa63mitterahuldav
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandDOB Betelges Savanja Tarja Tihula63mitterahuldav
03.07.12 KK-1 eksamIPSONMari OjarandSLK Tala vom Drescher Haus Madis Koitla53mitterahuldav
© 2010-2021 Mari Oblikas