EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorDAL Curie Aet Leemet112.75III järkSK-AVA8
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova175.5I järkSK-ALG2
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet136.5III järkSK-AVA5
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet150II järkSK-ALG4
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Curie Aet Leemet182I järkSK-ALG1
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova94
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas111III järkSK-AVA4
11.01.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova90.5
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas133III järkSK-AVA4
18.07.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova84.5
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova148II järkSK-AVA6
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Diana Bianca Svetlana Zolotnikova178.5I järkSK-ALG4
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksDOB Devina Iz Korolevstva D'Allba Hannes Olev70rahuldavKK-1
15.09.18 KK-3 võistlusEKL-KKKAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõukatkestas
10.10.15 KK-1 võistlusEVLÜAnu OksDOB Legrant Land Campary Flox Liisa Zjabrikova92väga heaKK-11
10.10.15 KK-3 võistlusEVLÜAnu OksDOB Dobgun's Birger Jarl Leela Nõu79rahuldavKK-33
10.01.15 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskaja173I järkSK-ALG1
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksDOB Greenvillhouse Anetta Affrica Natalja Tsvetkova84heaKK-1
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksDOB Piterskiy Kurazh Zhemchuzhyna Marianna Voznessenskajadiskval.
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Princess Piandra Mare Meldre68mitterahuldav
29.08.10 KK-3 võistlusAKTIIVAnu OksDOB Yacheero's Ideal Indigo Mare Meldre54mitterahuldav
24.07.10 KK-2 võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Demy Dolores Marliis Eerits54mitterahuldav
24.07.10 SK-ALG võistlusKAGUAnu OksDOB Halettah Dream Destiny Marit Undusk165I järkSK-ALG2
04.10.09 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Pando Pandero Kaidi Juurik46mitterahuldav
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik189.5
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrak128.5väga heaKK-31
12.05.07 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Gravin July van Neerlands Stam Agni Hõrak127väga heaKK-12
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Beke-Biene Hanna-Maria Zeilanova123väga heaKK-21
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Odette Hanired del Rio Bianco Kaidi Juurik116.5heaKK-22
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Teresa Thaiz iz Korolevstva D'Allba Larissa Porõvkina49.5nõrk
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Haus Riback Adele Mari Ojarand132väga heaKK-31
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav129väga heaKK-32
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrak124.5väga heaKK-33
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Onaoma De-Light Aivo Oblikas122.5väga heaKK-34
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik107.5heaKK-35
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik105.5heaKK-37
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik123väga heaKK-11
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksDOB Phantasy De Grande Vinko Gaida Helandi97.5rahuldav
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik127.5väga heaKK-12
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksDOB Tiador's Dez-Daniel Lauriina Kananen107heaKK-13
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDOB Smart Wood Hills Ilois Margit Pütsepp131III järkSK-AVA4
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Dago Daganzo Gaida Helandi120.5väga heaKK-16
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Elite Emanuele Kaiu Nappu117heaKK-18
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann174I järkSK-ALG2
18.07.04 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDOB Hainide Lanno-Lannes Maris Siilmann154.5II järkSK-ALG2
25.04.04 KK-1 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Irria del Mediano Eneken Orav102.5rahuldav
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen107.5heaKK-33
25.04.04 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's El Grafito Galina Šeršneva73.5
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Seedorf Eneken Orav127väga heaKK-11
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Vanessa Victoria Anne Nurmik96rahuldav
© 2010-2020 Mari Oblikas