EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Üllas Annika Soika106III järkSK-ALG3
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 100III järkSK-ALG4
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain124väga heaKK-11
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi123.5väga heaKK-12
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksVLK Estrellest Delya Liia Juhani116.5heaKK-13
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSBT Mooncraft's Vainglorius Brindle Girl Reili Rooden107.5heaKK-14
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal125.5väga heaKK-21
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud110.5heaKK-22
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa107heaKK-23
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets120väga heaKK-31
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist106.5heaKK-32
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm95rahuldav
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau61nõrk
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksIS Sign of Constancy Fast And Furious Märten Kress172.5I järkSK-ALG1
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBRI Ottokar Domma Moravia Campanella Katrin Saarinen165I järkSK-ALG2
08.09.06 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksIS Sign of Constansy Freestyle Helena Leppik72
08.09.06 SK-AVA võistlusIPSONAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets152.5II järkSK-AVA1
08.09.06 SK-EVÕI võistlusIPSONAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu272.5I järkSK-EVÕI1
08.09.06 SK-VÕI võistlusIPSONAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi253.5II järkSK-VÕI1
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Yacheero's Inspired of Indra Maris Raik123väga heaKK-11
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksBLK Breezy Blizzard Wanda Liia Leer117.5heaKK-12
30.09.06 KK-1 võistlusURANAnu OksVP Nevskaja Zhemchuzhina Pikkolo Liivika Pärg113.5heaKK-13
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Vikkervaaran Velmu-Veela Katja Hakkarainen122väga heaKK-21
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Naks Ülle Rauk111.5heaKK-23
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe105heaKK-24
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksDOB Phantasy De Grande Vinko Gaida Helandi97.5rahuldav
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Lexer Ilvi Rimm120väga heaKK-31
30.09.06 KK-3 võistlusURANAnu OksLAN Pessintassun Deichgraf Heleri Leibenau117heaKK-32
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 180I järkSK-ALG1
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksDAL Alphadirato Explorer Svetlana Zolotnikova175.5I järkSK-ALG2
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri172.5I järkSK-ALG3
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Brigitta Brighty Monika Rusing169.5I järkSK-ALG4
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike164.5I järkSK-ALG5
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts160.5I järkSK-ALG6
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa151.5II järkSK-ALG7
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVLK Estrellest Desiree Demeter Eve Reheväli150II järkSK-ALG8
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi133III järkSK-ALG9
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn130III järkSK-ALG10
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar46.5
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko179.5I järkSK-AVA1
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi168I järkSK-AVA2
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCPK Heidelind's Take Me To Heaven Kaia Lõun160I järkSK-AVA3
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Wrigley Sirje Vets153.5II järkSK-AVA4
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet136.5III järkSK-AVA5
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman131III järkSK-AVA6
14.01.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu245.5II järkSK-EVÕI1
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak267I järkSK-VÕI1
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist222.5III järkSK-VÕI2
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi210III järkSK-VÕI3
© 2010-2022 Mari Oblikas