EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksDOB Hainide Gerd-Gordon Aivar Kaus105.5heaKK-2
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal106heaKK-36
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Üllas Annika Soika106III järkSK-ALG3
04.06.05 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu106heaKK-11
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Faiter Erfolg Dieselbe Alvar Unuks106III järkSK-ALG8
28.09.03 KK-1 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Skip Hele Salu106heaKK-13
08.09.06 KK-3 võistlusIPSONAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist106.5heaKK-32
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa107heaKK-23
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksDOB Tiador's Dez-Daniel Lauriina Kananen107heaKK-13
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova107heaKK-26
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksACD Koerustükk Red Jimmy Liisa Kaupmees107.5heaKK-1
12.05.07 KK-3 võistlusEDÜAnu OksDOB Yacheero's Dero Descaro Kaidi Juurik107.5heaKK-35
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSBT Mooncraft's Vainglorius Brindle Girl Reili Rooden107.5heaKK-14
25.04.04 KK-3 võistlusPÄRNUAnu OksDOB Yacheero's Cacao Casanova Anu Vesterinen107.5heaKK-33
28.09.03 KK-3 võistlusEDÜAnu OksSLK Estrellest Yerry Kirsti Sinirand107.5heaKK-35
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike108III järkSK-AVA4
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksMIX Mortimer Monika Põld108III järkSK-AVA2
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLEO Kinglords Mr Alexander Helen Vaher108III järkSK-ALG6
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet108heaKK-12
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar108III järkSK-ALG7
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas108heaKK-25
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Formanta Fleur iz Korolevstva D'Allba Marika Mikk108.5heaKK-13
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Anka Olga Levašova108.5heaKK-34
15.09.13 SK-AVA võistlusURANAnu OksACD Koerustükk Red Dingo Indie Ove Laars109III järkSK-AVA2
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksAM Snowtear Ly Saar109III järkSK-ALG4
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Olivia Liina Kümnik109III järkSK-ALG3
13.05.06 KK-1 võistlusEBÜAnu OksBOX Mersu Morrison Liina Tomberg109heaKK-11
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer109.5heaKK-25
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Eros Esta Ratnik109.5heaKK-36
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)VLK Ariadna Pathfinder Sardogs Anna Vinogradova110III järkSK-ALG7
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksCPK Pamparix Be Fair Ülle Pae110III järkSK-ALG3
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Hugo Maila Kasepõld110heaKK-16
17.12.05 KK-1 eksamEKSLAnu OksSLK Jackotsy-Bonax Roxanne Medris Piir110heaKK-1
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Estrellest Xocus Kalev Kornet110heaKK-13
31.08.03 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Tefi-Tiandra Pille Lahesoo110heaKK-23
11.01.14 SK3 võistlusTAKOAnu OksMIX Lola Kei Kvanstrom110.5
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud110.5heaKK-22
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksST Inchmurrin Ivi Luht110.5heaKK-19
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Est-Relzo Ivary Heinar Sildveer110.5heaKK-1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)WSS Speckled Easeful Mitch Lona Sarapuu111III järkSK-AVA6
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas111III järkSK-AVA4
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet111heaKK-24
04.06.05 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Boxerworld Betty Kadri Tomasson111heaKK-23
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Luhaotsa Arleta Tõnu Pendis111heaKK-35
18.09.04 KK-2 võistlusURANAnu OksBOX Golden Amulette Fun-Fun Elen Kivi111heaKK-23
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Yackly Anu Noormägi111heaKK-23
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksMT Ökula Cid Angeliina Schwindt111heaKK-1
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Naks Ülle Rauk111.5heaKK-23
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Flutwelle Mirana Priit Pappel112III järkSK-AVA
26.08.06 KK-1 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Raftsman Ruby Of Golden Amulette Eve Makke112heaKK-14
© 2010-2022 Mari Oblikas