EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksACD Cossaks Zelda Power Karin Lassmann138III järkSK-ALG2
04.10.09 SK-ALG võistlusPÄRNUAnu OksCPK Pamparix Be Fair Ülle Pae110III järkSK-ALG3
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksMIX Mortimer Monika Põld137.5III järkSK-AVA4
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksVLK Estrellest La Rocco Urve Kallavus126III järkSK-AVA5
04.10.09 SK-AVA võistlusPÄRNUAnu OksSSN Gloris Heidy Ragne Oja102III järkSK-AVA6
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksHOV Asko Greta Rüütel207.5III järkSK-VÕI1
05.09.09 SK-ALG võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaBGR Sign of Constancy Apple Luise Leemet119.5III järkSK-ALG6
05.09.09 SK-AVA võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVLK Estrellest Lucky Hele Järv121III järkSK-AVA5
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 207.75III järkSK-VÕI2
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksKUL Amazing Amber Viktoria Lumbe130III järkSK-AVA3
08.08.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksHOV Asko Greta Rüütel214III järkSK-VÕI1
01.05.09 SK-ALG võistlusURANAnu OksAMB Jeff Tenesco Neraka Kelli Bachmann123.5III järkSK-ALG1
01.05.09 SK-VÕI võistlusURANAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson193III järkSK-VÕI1
06.09.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBKK Private-Stefal Evita Marion Mägi 104III järkSK-ALG4
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike108III järkSK-AVA4
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn202.5III järkSK-VÕI2
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik131III järkSK-ALG3
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksHOV Asko Greta Rüütel127.5III järkSK-AVA1
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksMIX Mortimer Monika Põld108III järkSK-AVA2
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson139III järkSK-ALG8
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Yukki Hill Shaman's Eye Alisa Lavrova101.5III järkSK-ALG9
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts129.5III järkSK-AVA4
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi126III järkSK-AVA5
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 117.5III järkSK-AVA7
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorDAL Curie Aet Leemet112.75III järkSK-AVA8
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets195.75III järkSK-VÕI3
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo137.5III järkSK-ALG2
02.09.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Olivia Liina Kümnik109III järkSK-ALG3
02.09.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi105.5III järkSK-AVA3
02.09.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta198III järkSK-EVÕI2
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi133III järkSK-ALG9
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn130III järkSK-ALG10
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Curie Aet Leemet136.5III järkSK-AVA5
14.01.07 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSSN Gallant Soul Ermintrude Eudura Marianne Kreisman131III järkSK-AVA6
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist222.5III järkSK-VÕI2
14.01.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi210III järkSK-VÕI3
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Felicitas Ceres Rodeo Maris Raik125.5III järkSK-ALG2
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Üllas Annika Soika106III järkSK-ALG3
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 100III järkSK-ALG4
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Great Gil Rita Sooman134.5III järkSK-ALG5
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLEO Kinglords Mr Alexander Helen Vaher108III järkSK-ALG6
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts100III järkSK-ALG7
28.06.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMAL Tammikallion Cliffa Kaiffari Liia Pukki-Merivirta214.5III järkSK-VÕI2
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Great Gil Rita Sooman128III järkSK-ALG8
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksACD Karjapeni Aussie Karin Lassmann126.5III järkSK-ALG9
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri104III järkSK-ALG10
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB My Brand Doubletrouble Kristina Mägi131.5III järkSK-AVA2
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko125III järkSK-AVA3
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas111III järkSK-AVA4
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksROT Reeweil Beb-Faro Sirje Vets210III järkSK-VÕI2
© 2010-2020 Mari Oblikas