EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
14.12.03 SK-ALG eksamESTÜAnu OksSLK Estrellest Zuzanne Geron Perendskatkestas
28.07.17 KK-2 eksamERÜAnu OksSLK Etna Kopu Vilkas Andres Kiivediskval.
20.05.06 SK-VÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer151.5
11.01.06 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer228.5II järkSK-VÕI1
08.09.05 SK-VÕI võistlusESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer138
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer165.5I järkSK-AVA2
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer137III järkSK-AVA7
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer135III järkSK-AVA
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Eucalyptus Herkus Inge Vollmer186I järkSK-ALG2
08.01.11 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIDA Europa Prima iz Ksaro Chestnaya Igra Elena Butromeyeva174.5I järkSK-ALG1
22.09.02 KK-1 võistlusEDÜAnu OksDOB Ex'Cort Devon-Dior Jelena Braga84nõrk
08.08.09 SK-AVA võistlusURANAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas162.5I järkSK-AVA1
20.05.06 SK-AVA võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas111III järkSK-AVA4
11.01.06 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksDAL Exlibris Canes Deja Vu Heleri Turjakas133III järkSK-AVA4
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu266.5I järkSK-EVÕI2
15.09.07 SK-EVÕI võistlusEKL-KKKAnu Oks, Kaja KoorBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu251II järkSK-EVÕI1
14.01.07 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu245.5II järkSK-EVÕI1
08.09.06 SK-EVÕI võistlusIPSONAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu272.5I järkSK-EVÕI1
28.06.06 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu225II järkSK-EVÕI1
20.05.06 SK-EVÕI võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu256.5I järkSK-EVÕI1
08.09.05 SK-EVÕI võistlusESTÜAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu271.5I järkSK-EVÕI1
24.02.04 SK-AVA võistlusRAKVEREAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu193.5I järkSK-AVA1
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu177.5I järkSK-AVA2
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Faiter Erfolg Dieselbe Alvar Unuks106III järkSK-ALG8
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorBOX Felicitas Ceres Rodeo Maris Raik125.5III järkSK-ALG2
13.05.06 KK-2 võistlusEBÜAnu OksBOX Felicitas Ceres Scarlet Bee Kristi Nöps117.5heaKK-21
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksVLK Fenna Vom Haus Eckenfels Aino Kitsik 55mitterahuldav
09.06.12 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Ferry Ferari Kevin Kalle Kell138III järkSK-ALG3
08.09.05 KK-1 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili91rahuldav
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Admiral Cobra Heli Reili125III järkSK-ALG4
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Anka Olga Levašova108.5heaKK-34
16.11.08 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Barcelona Reet Reimann89heaKK-1
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Eros Esta Ratnik109.5heaKK-36
25.04.04 KK-2 võistlusPÄRNUAnu OksSLK Fest Kiefer Fanta Riina Leet112heaKK-22
17.12.05 KK-2 eksamEKSLAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi114heaKK-2
17.09.05 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi125.5väga heaKK-11
17.11.07 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar100rahuldav
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar179I järkSK-ALG2
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar87rahuldav
12.06.05 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar146II järkSK-ALG3
30.01.05 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar108III järkSK-ALG7
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Kelvin Helle Kaljula95.5rahuldav
27.10.13 KK-1 eksamTSKKAnu OksSLK Fest Kiefer Lavita Inge Uigru70rahuldavKK-1
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu82heaKK-25
24.05.08 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm76rahuldavKK-34
17.09.05 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm130väga heaKK-31
04.06.05 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm123.5väga heaKK-32
18.09.04 KK-3 võistlusURANAnu OksSLK Fest Kiefer Stas Rene Tamm124.5väga heaKK-32
30.06.12 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva162I järkSK-AVA1
02.06.12 SK-ALG võistlusAKTIIVAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva184.5I järkSK-ALG1
© 2010-2022 Mari Oblikas