EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Fest Kiefer Xalf Päivi Kaljula118heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksMT Ökula Cid Angeliina Schwindt111heaKK-1
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Es'beryll Anni Donna Eleri Ehamaa80heaKK-2
08.06.19 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Kira Svetlana Ivkova76rahuldavKK-2
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMAL Arabic Z Pekla Ingrid-Olga Verliin89heaKK-21
12.05.18 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli84heaKK-22
15.07.17 KK-2 võistlusKAGUAnu OksBGL Bently Birgit Piho74rahuldavKK-21
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksBGL Bently Birgit Piho82heaKK-21
10.10.15 KK-2 võistlusEVLÜAnu OksSLK Heleros Odelia Einar Hansing71rahuldavKK-22
18.07.15 KK-2 võistlusKAGUAnu OksMIX Bentley Jana Mängli83heaKK-21
27.10.13 KK-2 eksamTSKKAnu OksSLK Inxest Roswell Raimo Lander82heaKK-2
10.06.12 KK-2 võistlusKAGUAnu OksIWT Dion's Wheaten Glenn Tuuli Kauer77rahuldavKK-21
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva88heaKK-21
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksLAB Huntkey Lancelot Evi Peterson86heaKK-22
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Margman Yamaica Maire Õunmaa85heaKK-23
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Heleros Elektra Annika Palm83heaKK-24
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Nitra Merike Võsu82heaKK-25
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-26
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Golttvizen Hof Miro Julia Eesalu76rahuldavKK-27
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Allsaare Agra Jekaterina Aljohhina70rahuldavKK-28
23.07.11 KK-2 võistlusKAGUAnu OksKUL Soulstone Rembrandt Aino Kitsik92väga heaKK-21
26.12.09 KK-2 eksamESLÜAnu OksSLK Estrellest Serri Tarmo Annus85heaKK-2
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK White Gold Dream Alfix Margot Luukas86heaKK-2
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Margman Deli Heli Hannus79rahuldavKK-2
16.11.08 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Mikado Agle Oissar75rahuldavKK-2
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Wunderstern Escada Kaja Koitla80heaKK-21
24.05.08 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Yargo Paul Einaste76rahuldavKK-22
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 127.5väga heaKK-2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Hobby Kristi Kadakas121.5väga heaKK-2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Allsaare Assol Heli Reili121väga heaKK-2
23.09.07 KK-2 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman105heaKK-21
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Hainide Beke-Biene Hanna-Maria Zeilanova123väga heaKK-21
12.05.07 KK-2 võistlusEDÜAnu OksDOB Odette Hanired del Rio Bianco Kaidi Juurik116.5heaKK-22
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Vikkervaaran Velmu-Veela Katja Hakkarainen122väga heaKK-21
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal121väga heaKK-22
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksSLK Estrellest Naks Ülle Rauk111.5heaKK-23
30.09.06 KK-2 võistlusURANAnu OksST Hocline's Fiona Fairy Of Loch Kerttu Rahe105heaKK-24
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Merkly Imre Reinthal125.5väga heaKK-21
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Orpheus Kai Raud110.5heaKK-22
08.09.06 KK-2 võistlusIPSONAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa107heaKK-23
26.08.06 KK-2 võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorSLK Estrellest Naks Ülle Rauk122väga heaKK-21
13.05.06 KK-2 võistlusEBÜAnu OksBOX Felicitas Ceres Scarlet Bee Kristi Nöps117.5heaKK-21
17.12.05 KK-2 eksamEKSLAnu OksSLK Fest Kiefer Idell Katrin Hadzi114heaKK-2
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Rosel Annika Palm125.5väga heaKK-21
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Nerly Helju Blumkvist119heaKK-22
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Drakon Meeli Puusepp115heaKK-23
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Xilary Kalev Kornet111heaKK-24
17.09.05 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Stark Fassen Jnka Triin Saluveer109.5heaKK-25
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Miko Ülle Üksik130väga heaKK-21
08.09.05 KK-2 võistlusESTÜAnu OksSLK Heleros Orbie Aarne Altmets129.5väga heaKK-22
© 2010-2022 Mari Oblikas