EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
22.09.02 SK-ALG võistlusEDÜAnu OksSLK Est-Cerbo Nanett Inge Puusepp129III järkSK-ALG6
19.08.02 KK-1 eksamPÄRNUAnu OksSLK Estrellest Tenerife Jaan Hiienurm98.5rahuldav
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Quina-Grande Õnne-Mare Sagur126.5väga heaKK-12
12.05.02 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Nobel Janne Vaarja118heaKK-13
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estredet Kathleen Helgi Toomla121väga heaKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Briatore Archi Peep Arro120.5väga heaKK-22-3
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Winston Igor Vasin118heaKK-24
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Neira Urmas Kotkas108heaKK-25
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Kändy Tatjana Tšernjakova107heaKK-26
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Ly-Lafemme Linda Käär102.5rahuldav
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Unerschrocken Cipling Tatjana Tšernjakova132väga heaKK-31
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Es Caten Detto Urve Lageda129.5väga heaKK-32
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Windbeutel Airin Ingrid Mahoni127.5väga heaKK-33
12.05.02 KK-3 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Anka Olga Levašova108.5heaKK-34
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Bagira Jaano Martin Ots136võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Aussenhaus Akeina Heidi Tamm134võrratuKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Connie Mirjam Kangur122väga heaKK-1
03.07.01 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Est-Relzo Ivary Heinar Sildveer110.5heaKK-1
03.07.01 KK-2 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Briatore Barbara Tõnu Ots134.5võrratuKK-2
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen De'ja-Vu Veiko Väljas130väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Icequeen Kla'ra Veiko Väljas126väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Steinhain Abrekk Aleksander Mihelson124väga heaKK-1
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Fest Kiefer Xalf Päivi Kaljula118heaKK-1
04.10.09 SK-EVÕI võistlusPÄRNUAnu OksSKS Damirazin Hula-Hula Riikka Pulliainen238II järkSK-EVÕI3
16.03.19 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup255II järkSK34
19.05.18 SK3 võistlusIPSONAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup223.5III järkSK35
21.04.18 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup264.5I järkSK33
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksSIL Bersifjor Vicenza Regina Suup309.5I järkSK11
08.08.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup214III järkSK38
10.01.15 SK3 võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup152.5
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja162.5I järkSK-ALG6-7
15.09.13 SK-VÕI võistlusURANAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup211III järkSK-VÕI3
15.06.13 SK-AVA võistlusEVLÜAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose119.5III järkSK-AVA4
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Valneriz Divine Queen Tatjana Zamorskaja168.5I järkSK-ALG1
23.02.13 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSIL Starworkers Risky Business Aet Toose134.5III järkSK-ALG9
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSIL Malet Park Paprika Regina Suup135III järkSK-AVA3
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Starworkers Risky Business Aet Toose183.5I järkSK-ALG1
27.01.13 SK-AVA võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SIL Malet Park Paprika Regina Suup170I järkSK-AVA4
08.06.19 KK-1 eksamIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste56mitterahuldav
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksSHP Zhemchuzhina Moya Absolut Kätlin Palmiste133III järkSK-ALG5
19.06.10 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE Snow Life Chance To Win Ekaterina Akimova163I järkSK-ALG3
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva167.5
15.09.07 SK-VÕI võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva224.5II järkSK-VÕI2
02.09.07 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva256I järkSK-VÕI1
11.09.04 SK-ALG võistlusDOMINOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva188.5I järkSK-ALG1
16.07.03 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Tip Top Evi Reitel179I järkSK-ALG3
27.01.13 SK-ALG võistlusLUCKYTimo Pussinen, Anu Oks (ALG)SBT Mooncraft's As You Like Jelena Marzaljuk168.5I järkSK-ALG2
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksSBT Mooncraft's Vainglorius Brindle Girl Reili Rooden107.5heaKK-14
15.09.13 SK-ALG võistlusURANAnu OksSAM Hard Beik Iz Moskovskoy Metely Mikhail Suzi151II järkSK-ALG8
23.02.13 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSAM Lumeingel Väike Merineitsi Natalja Beljajeva115III järkSK-AVA4
© 2010-2020 Mari Oblikas