EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Lexus Ele Valting117heaKK-13
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Stark Fassen Night Deemon Silja Malmberg116heaKK-14
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Otto Enn Ainsalu115heaKK-15
23.09.07 KK-1 võistlusMAXIMUSAnu OksMIX Hugo Maila Kasepõld110heaKK-16
23.09.07 KK-2 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Jessi Kairi Sommerman105heaKK-21
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksDOB Hercogine Boriada No Demetra Agni Hõrak128.5väga heaKK-31
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Estrellest Nexus Irja Toome121väga heaKK-32
23.09.07 KK-3 võistlusMAXIMUSAnu OksSLK Aussenhaus Esto Arne Kadanik117.5heaKK-33
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi122väga heaKK-1
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksMIX Ralf Aadu Kroon119heaKK-1
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksSLK Heleros Zack Andres Sepp116heaKK-1
17.11.07 KK-1 eksamIPSONAnu OksACD Koerustükk Red Jimmy Liisa Kaupmees107.5heaKK-1
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 127.5väga heaKK-2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Estrellest Hobby Kristi Kadakas121.5väga heaKK-2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksSLK Allsaare Assol Heli Reili121väga heaKK-2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVLK Estrellest Lucky Hele Järvkatkestas
17.11.07 KK-3 eksamIPSONAnu OksSLK Fest Kiefer Karmel Maret Tanissaar100rahuldav
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu190.5I järkSK-ALG1
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBKK Private-Stefal Donner Signe Peeker181I järkSK-ALG2
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Summerbliss Ulna Kull164.5I järkSK-ALG3
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Strangest Tribe Bono Pille Saar164I järkSK-ALG4
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Di-Fair Kadrily Sirel-Reppo151II järkSK-ALG5
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksSSN Ave Grossa Encore Angelo Evi Reitel148II järkSK-ALG6
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksKUL Rogerwiek Queen Of Rain Andreas Viikvald142.5II järkSK-ALG7
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksAMB Dion's AB Electra Reelika Reilson139III järkSK-ALG8
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Yukki Hill Shaman's Eye Alisa Lavrova101.5III järkSK-ALG9
12.01.08 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksIS Sign of Constancy Satine Rouge Tiina Tammera91
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Margman Diffany Maire Õunmaa171I järkSK-AVA1
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 156.5II järkSK-AVA2
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksCDB Mango Rico Roar Aron Lexus Aljo Pärn140.5II järkSK-AVA3
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB My Brand Beloved Marge Goldberg-Talts129.5III järkSK-AVA4
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Greig Veikko Uukkivi126III järkSK-AVA5
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksWLK Classic Dream's Tic Tac Toe Killu Ahi270.5I järkSK-EVÕI1
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBC Eyewitness Pandemonium Anne Tammiksalu266.5I järkSK-EVÕI2
12.01.08 SK-EVÕI võistlusTAKOAnu OksBE Alfa Sagittarius Arej Natalja Garastsenko251.5II järkSK-EVÕI3
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Reeweil Beb-Faro Lehti Kasak236.5II järkSK-VÕI1
12.01.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksSHE White Coastal Little Kenneth Kristina Lukašejeva167.5
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksSLK Piirikoer Indy Maire Saar173.5I järkSK-ALG1
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksBKK Gristan Jasper Vello Liiv141II järkSK-ALG2
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksJRT Just Patrick van Statum Epp Keevallik131III järkSK-ALG3
03.05.08 SK-ALG võistlusSAAREAnu OksST Marland Dusty Helen Kuleša70.5
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksHOV Asko Greta Rüütel127.5III järkSK-AVA1
03.05.08 SK-AVA võistlusSAAREAnu OksMIX Mortimer Monika Põld108III järkSK-AVA2
03.05.08 SK-EVÕI võistlusSAAREAnu OksBC Tending Eagle-Eyed Anne Tammiksalu240.5II järkSK-EVÕI1
03.05.08 SK-VÕI võistlusSAAREAnu OksALK Gun Lake Dancing Queen Marge Perri149
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Baruto Ly Jõgila83heaKK-11
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Inxest Icequeen Lea Mengel81heaKK-12
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Heleros Lucky Tarvo Alev76rahuldavKK-13
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Alfrastar Ene Vagur-Saarinen75rahuldavKK-14
24.05.08 KK-1 võistlusESLÜAnu OksSLK Estrellest Cändy Illar Aigro71rahuldavKK-15
© 2010-2022 Mari Oblikas