EST | ENG
ÜRITUSTE KALENDER    KATSETULEMUSTE OTSING     KOOLITAJAD JA KOHTUNIKUD    TÄHTAJAD KORRALDAJALE
JAHIKATSETULEMUSTE OTSING       AASTA PARIMAD       AGILITY MM KVALIFITSEERUMINE       MM-VÕISTLUSED

Katsetulemuste otsing:
Toimumisaeg: kuni:
Ala:
Katsetüüp:
Korraldaja:
Koeratõug:
Koera sugu:
Koera nimi:
Koera reg. nr:
Koerajuhi nimi:
Kohtunik:
Näita ainult sooritatud tulemusi
Näita ainult Eestis elavate koerte tulemusi
Leiti 1132 tulemust (19 eksamit ja 83 võistlust, millel osales 587 erinevat koera):
Aeg Ala KatseKorraldaja Kohtunik Tõug Koer KoerajuhtPunktidHinneTulemusKoht
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Fest Kiefer Violetta Liina Solotarjeva88heaKK-21
12.05.02 KK-2 võistlusESLÜAnu OksSLK Fest Kiefer Winston Igor Vasin118heaKK-24
17.01.98 KK-1 eksamHAAPSALUAnu OksSLK Fest Kiefer Xalf Päivi Kaljula118heaKK-1
14.12.03 SK-AVA eksamESTÜAnu OksSLK Field Of Dreams Apple Pie Marika Kuusman162I järkSK-AVA
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksLAB Fine Label Aaliyah Ilona Senetskaja96.5
08.09.06 KK-1 võistlusIPSONAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain124väga heaKK-11
08.09.05 SK-ALG võistlusESTÜAnu OksLAB Fine Label Arthurus Jaana Vain126.5III järkSK-ALG2
27.10.13 SK-ALG eksamTSKKAnu OksGS Finfair Loch Carron Raili Laani155II järkSK-ALG
04.07.15 SK3 võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik154.5
23.02.13 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksMIX Fiona Marika Samlik252II järkSK-VÕI1
02.06.12 SK-VÕI võistlusAKTIIVAnu OksMIX Fiona Marika Samlik214III järkSK-VÕI2
12.05.18 SK1 võistlusKAGUAnu OksBC Fire Rock Grima Elin Sild184
30.01.05 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksSLK Flutwelle Derby Varju Kuusemets173.5I järkSK-AVA1
27.10.13 SK-AVA eksamTSKKAnu OksSLK Flutwelle Mirana Priit Pappel112III järkSK-AVA
19.11.11 KK-2 võistlusARTICUSAnu OksSLK Flutwelle Nicko Riina Kitsing77rahuldavKK-26
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Adrenaline Rush Natalja Garastsenko261I järkSK11
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova212III järkSK22
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova259I järkSK13
21.04.18 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova239.5II järkSK12
07.01.17 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova236.5II järkSK13
05.03.16 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Bugi-Vugi Flame Natalja Sazonova135III järkSK-ALG4
11.01.14 SK1 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Endorphin Hit Kevin Kalle Kell218II järkSK13
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Knave Of Diamonds Jelena Dolski156.5II järkSK-ALG7
16.03.19 SK2 võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko255II järkSK21
07.07.18 SK1 võistlusAKTIIVAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko276I järkSK11
19.05.18 SK-ALG võistlusIPSONAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko190.5I järkSK-ALG1
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Queen Of Hearts Natalja Garastsenko185.5I järkSK-ALG1
16.03.19 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksBC Follow The Leader Thunderbolt Elena Kravchenko182I järkSK-ALG1
30.06.12 SK-EVÕI võistlusEVLÜAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Janne Koots164.5
19.06.10 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus katkestas
04.10.09 SK-VÕI võistlusPÄRNUAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 160
05.09.09 SK-VÕI võistlusTAKOAnu Oks, Marja Ala-NikkolaVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 207.75III järkSK-VÕI2
16.11.08 KK-3 eksamIPSONAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 89heaKK-3
06.09.08 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 245II järkSK-VÕI1
12.01.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 156.5II järkSK-AVA2
17.11.07 KK-2 eksamIPSONAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 127.5väga heaKK-2
15.09.07 SK-AVA võistlusIPSONAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 117.5III järkSK-AVA7
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 180I järkSK-ALG1
26.08.06 SK-ALG võistlusKAGUAnu Oks, Kaja KoorVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 100III järkSK-ALG4
28.06.06 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 161I järkSK-ALG3
20.05.06 SK-ALG võistlusIPSONMarja Ala-Nikkola, Anu OksVIZ Folt-Point-Pollach Bako Helena Trus 150.5II järkSK-ALG7
25.01.04 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Beretta Evelin Heinlo129III järkSK-AVA8
04.06.05 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu106heaKK-11
18.09.04 KK-1 võistlusURANAnu OksLAB Forest Fan Emma Triinu Laansalu119.5heaKK-17
21.04.18 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik167.5I järkSK-ALG2
07.01.17 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksLAB Forest Fan Ursus Minor Raimo Maasik140.5II järkSK-ALG3
31.08.03 KK-1 võistlusURANAnu OksDOB Formanta Fleur iz Korolevstva D'Allba Marika Mikk108.5heaKK-13
16.07.03 SK-VÕI võistlusTAKOAnu OksROT Fredy Tiit Blaat264.5I järkSK-VÕI1
06.09.08 SK-AVA võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike108III järkSK-AVA4
14.01.07 SK-ALG võistlusTAKOAnu OksGS Gagato Asterisk Piret Kannike164.5I järkSK-ALG5
© 2010-2022 Mari Oblikas