Aeg | Katse | Kohtunik | Korraldaja | Lisainfo/tulemused |
15.01.2011 |
AG võistlus | Svetlana Zolotnikova | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 |
29.01.2011 |
AG eksam | Anne Tammiksalu | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 |
19-20.02.2011 |
AG võistlus | Tomas Glabazna | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |
26.03.2011 |
AG võistlus | Algirdas Valciukas | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 |
16.04.2011 |
AG võistlus | Elena Dmitrochenko | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 |
07.05.2011 |
AG võistlus | Svetlana Zolotnikova | Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU) | Tulemused: 1 2 3 |
14.05.2011 |
AG võistlus | Anne Tammiksalu | Agility Pluss (AGPLUSS) | Tulemused: 1 2 |
21.05.2011 |
AG võistlus (RV) | Kari Jalonen | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 4 5 RV koond |
04.06.2011 |
AG eksam | Svetlana Zolotnikova | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 |
11.06.2011 |
AG võistlus | Willem-Alexander Kelders | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 |
18.06.2011 |
AG võistlus | Peteris Akimovs | Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU) | Tulemused: 1 2 |
10.07.2011 |
AG võistlus | Peter Holmberg | Koeraspordiklubi Koerus (KOERUS) | Tulemused: 1 2 |
23.07.2011 |
AG võistlus | Henri Luomala | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 |
30.07.2011 |
AG võistlus (EMV) | Leena Rantamäki-Lahtinen | Eesti Kennelliidu Koolitust Koordineeriv Kogu (EKL-KKK) | Tulemused: 1 2 koond |
30.07.2011 |
AG võistlus | Leena Rantamäki-Lahtinen | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 |
07.08.2011 |
AG võistlus | Anne Tammiksalu | Pärnu Piirkondlik Koerakasvatajate Klubi (PÄRNU) | Tulemused: 1 2 3 |
13.08.2011 |
AG võistlus | Marianne Fernström | Agilityklubi A-Koer (A-KOER) | Tulemused: 1 2 3 |
20.08.2011 |
AG eksam | Anne Tammiksalu | Saarlaste Agilityklubi (SAAREAG) | Tulemused: 1 2 |
27.08.2011 |
AG võistlus | Alen Marekovic | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 |
28.08.2011 |
AG võistlus (RV) | Alen Marekovic | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 4 RV koond |
04.09.2011 |
AG eksam | Svetlana Zolotnikova | Koerteklubi Vile (VILE) | Tulemused: 1 2 3 |
10.09.2011 |
AG võistlus | Redas Masiulis | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 |
24.09.2011 |
AG võistlus | Kati Wala | Tarkade Koerte Klubi (TAKO) | Tulemused: 1 2 3 |
22.10.2011 |
AG eksam | Svetlana Zolotnikova | Agility Pluss (AGPLUSS) | Tulemused: 1 2 |
12.11.2011 |
AG võistlus | Esa Muotka | Koerteklubi Säde (SÄDE) | Tulemused: 1 2 3 |
03.12.2011 |
AG võistlus | Redas Masiulis | Pärnumaa Koeraspordi Klubi "Minu sõber" (MUSÕBER) | Tulemused: 1 2 |